Črna kronika
V Ščavnici prišlo do pogina rib
Pogin so opazili od mosta v Berkovcih v smeri Bolehnečic

V sredo, 18. novembra, so ob 11.15, opazili pogin rib v reki Ščavnici od mosta v Berkovcih v smeri Bolehnečic. Po prvih podatkih naj bi do pogina prišlo že pred dnevi zaradi pomanjkanja kisika v vodi.
Ribiči Ribiške družine Ljutomer so mrtve ribe odstranili.
Letos je v Ščavnici in Gajševskem jezeru že prišlo do večjega pogina rib v maju.
Letos je v Ščavnici in Gajševskem jezeru že prišlo do večjega pogina rib v maju.
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Dominik Trstenjak prejemnik priznanja Inženirska iskra 2026
Gospodarstvo
Prenova ZD Ljutomer bo cenejša od predvidene
Kultura in izobraževanje




