Poraz rokometašic Millenniuma proti Olimpiji

ŽRK Millennium - RK Olimpija 9:14 (6:6)

Prlekija-on.net, nedelja, 3. april 2016 ob 18:41
ŽRK Millennium - RK Olimpija

Ekipa starejših deklic Millenniuma je v nedeljo, 3. aprila, v Radencih odigrala tekmo državnega prvenstva proti ekipi Olimpije iz Ljubljane. Po odličnem začetku so domačinkam proti koncu prvega polčasa pošle moči in na odmor odšle z neodločenim rezultatom 6:6. V drugem polčasu se je izenačena igra nadaljevala vse do 40. minute, nato pa so si gostje priigrale odločilno prednost in jo varno zadržale do konca tekme. Končni rezultat 9:14. V domači ekipi se je z izvrstnimi obrambami najbolj izkazala vratarka Anja Hodl.

ŽRK Millennium: Irgolič Tjaša 3, Rozman Aneja 2, Fulder Lana 2, Lovrec Astrid 1, Cimerman Sara 1, Perkič Sara, Domanjko Sara, Bratuša Kaja, Bratkovič Lara, Draganič Maja, Horvat Veronika, Kurbus Ajša, Lesjak Deja, Hodl Anja in Draganič Patricija.
Trenerka: Karnet Karla