Črna kronika
Beli prah v kuvertah ni bil nevaren
Devet oseb, ki so bile v karanteni zgradbe ormoškega sodišča, je tako lahko odšlo domov

V ponedeljek smo poročali, da so na ormoškem sodišču prejeli dve kuverti z neznanim belim prahom. Zaradi tega so stavbo evakuirali, v sami zgradbi pa je devet oseb ostalo v karanteni, zaprt je bil cel vhod stavbe v kateri je sodišče.
Gasilci so v prostore vstopali samo v posebnih zaščitnih oblekah, kuverte
pa so prevzeli pripadniki specialne protiteroristične enote iz
Ljubljane. Analiza je nato pozno popoldne pokazala, da pri tem ne gre za nevarno snov. Delavci, ki so ostali v karanteni, so tako lahko zgradbo zapustili. Preiskava se sicer nadaljuje.
Več v črna kronika
Gospodarstvo
Telemach gradi digitalno prihodnost – tudi pri vas
Kultura in izobraževanje
Splošna knjižnica Ljutomer vabi otroke na pester poletni program
Kultura in izobraževanje
ZD Ljutomer že tretjič z nazivom »Moj zdravnik«
Kultura in izobraževanje



