ponedeljek, 9. marec 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v širši Prlekiji, ustanovljen leta 2005. Mesečno nas obišče okoli 500 tisoč obiskovalcev.

Sledite nam

Nastavitev teme

Loto listek vreden 2 milijona evrov, vplačan v Prekmurju

Srečni dobitnik je izpolnil dobitno kombinacijo 7, 9, 10, 15, 20, 28 in 30. Dodatna številka je bila 21

Izžrebane številke
Izžrebane številke
Prvi letošnji žreb igre na srečo Loto, ki je bila izvedena na prvi dan novega leta, je dalo novega milijonarja, listek pa je bil vplačan v Prekmurju, v Martjancih. Srečni dobitnik je izpolnil dobitno kombinacijo 7, 9, 10, 15, 20, 28 in 30. Dodatna številka je bila 21.

Vrednost dobitka je 2.344.980,55 evrov, po plačilu 15 odstotnega davka, pa bo občina, kjer ima dobitnik stalno prebivališče, prejela okoli 350 tisoč evrov. Kje ima srečni dobitnik stalno prebivališče sicer ni znano, ali gre za domačina ali morda za kakšnega srečnega turista, ki se je čez praznike mudil v Prekmurju.

Sicer je pa to že drugi milijonski dobitnik v slabem letu dni, ki je svoj listek vplačal v Prekmurju. Konec marca lani je dobitni listek z milijonsko vsoto bil vplačan v Murski Soboti.