Ljutomer zmagal po preobratu

Avto Rajh Ljutomer - Turnišče 2:1 (0:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 23. april 2017 ob 08:53
Avto Rajh Ljutomer - Turnišče

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 22. aprila, v 20. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril z ekipo Turnišča ter zmagal z 2:1. Ljutomer je po prvem polčasu zaostajal, nato pa v drugem uprizoril preobrat za zmago.

Gostje so povedli v 37. minuti, ko je zadel Mitja Šemen, v drugem polčasu pa sta za domače zadela Žiga Šumak v 50. in Nino Bertalanič v 80. minuti. Ljutomer ostaja na 5. mestu.

V spodnjem videu si lahko ogledate gol Turnišča, potem ko je Lotrič zapravil lepo priložnost za domače.

100; Šumak 50., Bertalanič 80.; Šemen 37.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar Andrej, Bertalanič Nino, Hriberšek Matjaž, Celec Tine, Lotrič Andrej (88./Fišer Matej), Munda Primož, Brumen Alen, Kardinar Niko, Semenič Tilen (59./Fijavž Sašo), Šumak Žiga (71./Jelen Patrick), Panič Primož; trener: Zemljič Boštjan

Turnišče: Lebar Damjan, Recek Sašo, Lutar Erik, Jakšič Michael, Koren Aleksander, Koren Aleš (80./Lőrinc Jan), Šemen Mitja, Koznicov David (62./Lebar Aljoša), Podgorelec Tomaž, Pavel Gregor (73./Gregorec Aljoša), Alves Barnabe Françoar; trener: Rajbar Marjan