Ljutomer od zaostanka z 0:2 do zmage s 3:2 z dvema igralcema manj

Avto Rajh Ljutomer - Črenšovci 3:2 (1:2)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 28. avgust 2017 ob 11:58
Avto Rajh Ljutomer - Črenšovci

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 26. avgusta v 2. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril z ekipo Črenšovci ter po 40. minutah zaostajal že z 0:2, a na koncu vseeno zabeležil zmago s 3:2. Uspeh še je toliko večji, saj so zadnjih petnajst minut igrali z dvema igralcema manj.

Črenšovci so povedli že v 10. minuti, ko je v polno zadel Sašo Kociper, ki je v 40. minuti za goste podvojil vodstvo. Ljutomer je še do odmora znižal na 1:2, zadel je Niko Kardinar iz enajstih metrov v 42. minuti.

Domači so rezultat izenačili takoj v nadaljevanju drugega polčasa, v 46. minuti, ko je zadel Andrej Lotrič, preobrat pa končali v 59. minuti. Za 3:2 je zadel Miha Rakovec.

V 67. minuti je nato Matjaž Hriberšek prejel drugi rumeni karton in moral z igrišča, v 75. minuti pa je direktni rdeči karton prejel Denis Vogrinec, ki je le malo pred tem stopil na igrišče. Ljutomer je kljub dvema igralcema manj, obdržal vodstvo do konca ter z drugo zmago zaseda prvo mesto lestvice.

150; Kardinar 42. (11-m), Lotrič 46., Rakovec 59.; Kociper 10., 40.

Avto Rajh Ljutomer: Tjaž Lovrenčič, Tadej Bogdan, Tilen Nemec (53./Žiga Šumak), Tomaž Podgorelec (69./Denis Vogrinec), Matjaž Hriberšek, Tine Celec (46./Miha Rakovec), Andrej Lotrič, Primož Munda, Alen Brumen, Niko Kardinar, Primož Mlinarič; trener: Boštjan Zemljić

Črenšovci: Alen Utroša, Nino Horvat, Matej Kapun, Mario Skuhala, Martin Tompa (87./Robert Vuk), Luka Virag, Sandro Novak (70./Rok Tompa), Aljoša Lebar, David Koznicov (61./Niko Horvat), Sašo Kociper, Florjan Törnar; trener: Damjan Horvat