Glasba in film
The Margins se predstavljajo s tretjim singlom, Continental
Glasbeno The Margins ostajajo zvesti svojemu kitarskemu rocku, ki se meša z indie in alter zvoki
The Margins, foto: Vanessa Tivadar
The Margins se predstavljajo s tretjim singlom, imenovanim Continental. Avtor besedila je Aljaž Gyurica, za mix in mastering je poskrbel Denis Horvat, glasba je avtorsko delo skupine The Margins.
Komad je nastal v želji po boljšem vsakdanu za vsakega posameznika. "V mislih sem imel utopičen svet, ki je brez nasilja, hinavščine in pohlepa. Da bi se to zgodilo, bi moral vsak izmed nas odpreti oči in za to nekaj narediti," pravi Aljaž.
Komad je nastal v želji po boljšem vsakdanu za vsakega posameznika. "V mislih sem imel utopičen svet, ki je brez nasilja, hinavščine in pohlepa. Da bi se to zgodilo, bi moral vsak izmed nas odpreti oči in za to nekaj narediti," pravi Aljaž.
Glasbeno The Margins ostajajo zvesti svojemu kitarskemu rocku, ki se meša z indie in alter zvoki.
Continental je tako napoved prihajajoče prve plošče "Bella Insania", ki bo premiero doživela v četrtek, 9.11.2017, v ljubljanskem Orto baru.
Continental je tako napoved prihajajoče prve plošče "Bella Insania", ki bo premiero doživela v četrtek, 9.11.2017, v ljubljanskem Orto baru.
Več v glasba in film
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Festival Kresni Lotmerk 2026 – pet dni kulture, tradicije in ustvarjalnosti v Ljutomeru
Kultura in izobraževanje
Vabljeni na letni koncert Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer
Gospodarstvo
Telemach gradi digitalno prihodnost – tudi pri vas
Kultura in izobraževanje
Splošna knjižnica Ljutomer vabi otroke na pester poletni program
Kultura in izobraževanje



