Za Radgončane usoden prvi polčas

Velika Nedelja – Arcont Radgona 34:29 (17:13)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 12. februar 2018 ob 09:54
V 13. krogu tekmovanja v 2. DRL je ekipa Arcont Radgone gostovala v Veliki Nedelji in nekako pričakovano izgubila s 34:29. Po izenačenem začetku, so si domačini prvo občutnejšo prednost priigrali v 17. minuti, ko so po štirih zaporednih zadetkih povedli z 11:5, kar je tudi bilo odločilno. Do konca prvega polčasa so Radgončani zaostanek nekoliko zmanjšali ter na odmor odšli s štirimi zadetki zaostanka (17:13). Gostje so odločno začeli drugi polčas in po šestih minutah bili le še na -2 (18:16). A to je bil najnižji zaostanek v drugem delu, saj so domačini nato počasi višali prednost in v 47. minuti vodili za neulovljivih sedem zadetkov (27:20). Tekma je bila tako odločena, točke pa so zasluženo ostale v Veliki Nedelji.

Velika Nedelja: Jaušovec, Zorec 5, Kosi, Bombek 6, Mavrič 5, Bezjak, Mesarec, Bokša 3, Fekonja, Sok 9, Škrjanec, Lorenčič 6. Trener: Robert Mesarec.

Arcont Radgona: Perša, B. Šijanec 1, Rojht 6, Rozman 1, Žunič 10, G. Šijanec, Bratkovič 1, Ratnik 1, Cotič 4, Kolbl 2, Podlunšek 3. Trener: Mitja Žuran.

V naslednjem krogu Arcont Radgona gosti Ajdovščino. Tekma v športni dvorani Radenci bo že v četrtek, 15.2. ob 20.00 uri. V soboto pa Velikonedeljčani gostujejo v Sevnici.