KMN Tomaž ŠIC bar se je z zmago uvrstil v prvo futsal ligo

Po težki tekmi so premagali ŠD Mlinše z rezultatom 9:6 in se uvrstili v 1. slovensko futsal ligo

Ivan Trunk, nedelja, 10. marec 2019 ob 17:45
KMN Tomaž Šic Bar

V petek, 8. marca, je bila v telovadnici Osnovne šole Ivan Cankar v Ljutomeru odigrana zadnja - odločilna tekma v 2. Futsal ligi v sezoni 2018/2019 za KMN Tomaž ŠIC bar. Tokrat so na zadnji tekmi v tej sezoni gostili ekipo ŠD Mlinše, ki so jo po težki tekmi premagali z rezultatom 9:6. Tekma je bila odločilna za KMN Tomaž ŠIC bar, saj jim je zmaga prinesla direkten vstop v 1. Futsal ligo in osvojitev pokala za 1. mesto v 2. Futsal ligi v sezoni 2018/2019, Darijo Dragosavac pa je prejel pokal za najboljšega strelca 2. Futsal lige v sezoni 2018/2019.

Kar se tiče same tekme, je bila zelo izenačena, zanimiva in težka za domačo ekipo, saj se je prvi polčas končal z rezultatom 3:3. V drugem polčasu se je domača ekipa zbrala in z vsemi močmi in dobro igro premagala gostujočo ekipo stremi zadetki prednosti ter zaključila tekmo z rezultatom 9:6.

Po tekmi so v lokalu ŠIC bar za vse privržence ekipe Tomaž ŠIC bar pripravili še proslavo z brezplačnimi čevapčiči.

KMN ŠIC bar se navijačem in obiskovalcem tekem zahvaljuje za podporo v tej sezoni in jih vabi, da obiskujete tekme, navijate za njih in jih podpirate v sezoni 2019/2020 ko bodo igrali 1. Futsal Ligi.

KMN Tomaž Šic Bar - ŠD Mlinše 9:6 (3:3)
1:0 Kos (6.), 1:1 (8.), 2:1 Marot (9.), 3:1 Gašparič (13.), 3:2 Močnik (14.), 3:3 Smrkolj (19.), 4:3 Dragosavac (22.), 5:3 Kos (24.), 5:4 Lipovšek (24.), 5:5 Močnik (26.) 5:6 Lipovšek (27.), 6:6 Marot (30.), 7:6 Dragosavac (32.), 8:6 Dragosavac (32.), 9:6 Dragosavac (33.)