Bistrica v zadnji minuti do preobrata in zmage

Prvi polčas se je končal z vodstvom Ljutomera, v drugem polčasu je sledil preobrat in zmaga gostov

Prlekija-on.net, sobota, 21. september 2019 ob 18:30
Avto Rajh Ljutomer - Kety Emmi Bistrica

V soboto, 21. septembra, sta se v 5. krogu 3. SNL - vzhod 2019/2020 v Ljutomeru pomerili ekipi Avto Rajh Ljutomer in Kety Emmi Bistrica, ki sta pred obračunom bili na osmem oz. sedmem mestu dvanajstčlanske lestvice.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Ljutomera, ki ga je v vodstvo popeljal Primož Panič v 29. minuti. Na začetku drugega polčasa je gostujoči trener takoj opravil tri menjave, nato pa je ob koncu tekme sledil preobrat. Tim Jelenko je za goste zadel v 81. minuti ter izenačil, Rok Horvat pa je v 90. minuti poskrbel za popoln preobrat gostov ter zmago z 2:1. Ljutomer tako ostaja na osmem mestu po nepopolnem krogu, Bistrica pa se je povzpela na četrto. Na vrhu lestvice so Podvinci, ki so v Gornji Radgoni premagali Radgono s 5:1, Veržej pa je doma z 2:1 izgubil proti Vidmu pri Ptuju.

Avto Rajh Ljutomer - Kety Emmi Bistrica 1:2 (1:0)
60 gledalcev; Panič 29.; Jelenko 81. Horvat 90.

Avto Rajh Ljutomer: Benjamin Grubić, Filip Vinter, Nino Bertalanič, Matej Virag, Mario Skuhala (63./Dejan Kociper), Gašper Semenič, Luka Nemec, Primož Munda (67./Jožek Cener), Alen Brumen, Tomaž Markovič, Primož Panič. Trener: Boštjan Zemljič

Kety Emmi Bistrica: Jaka Dabanovič, Marcel Pušnik, Andraž Korošec (46./Rok Rozman), Alen Korošec, Amadej Ribič (46./Jakob Mesarič), Aljaž Polegek (84./Semin Mrkaljević), Rok Horvat, Agonis Bajraktaraj, Tomaž Avguštin (46./Jan Kotnik), Žan Kovačič, Tim Jelenko (91./Aljaž Ramot). Trener: Simon Dvoršak