Tomaž Šic bar zmagal na zadnji letošnji tekmi

Odigran je bil 12. krog tekmovanja med ekipama KMN Tomaž Šic bar in FSK Stripy iz Škofje Loke

Ivan Trunk, ponedeljek, 23. december 2019 ob 07:57
KMN Tomaž Šic bar - FSK Stripy

V petek, 20. decembra, je v dvorani ŠIC Ljutomer bila odigrana zadnja tekma v letošnjem letu v Futsal 1. ligi. Odigran je bil 12. krog tekmovanja med ekipama KMN Tomaž Šic bar in FSK Stripy iz Škofje Loke, katera se je končala z zmago domače ekipe.

V prvem polčasu je domača ekipa povedla in zadela v 3. in 13. minuti, a so gostje do polčasa uspeli izid poravnati na 2:2. V drugem polčasu so z zadetkom v 21. minuti gostje celo povedli, a so nato domači zabili tri gole ter tekmo dobili z rezultatom 6:3.

KMN Tomaž Šic bar - FSK Stripy 6:3 (2:2)
1:0 Marot (3.), 2:0 Marot (13.), 2:1 Kanc (15.), 2:2 Mohorič (20.), 2:3 Rok Bešter (21.), 3:3 Klajnšek (24.), 4:3 Marot (24.), 5:3 Dragosavac (35.) in 6:3 Goričan (40.).