V nadaljevanje sezone s porazom

Arcont Radgona - Škerjanc Jadran Hrpelje/Kozina 26:30 (13:13)

Prlekija-on.net, nedelja, 2. maj 2021 ob 14:46
Arcont Radgona

Po polletni prekinitvi tekmovanja, je ekipa Arcont Radgone odigrala šele drugo tekmo v sezoni 2020/21. Dolgo obdobje brez treningov se je poznalo v igri obeh ekip, a na koncu so bili Primorci vendarle bolj zadovoljni kot Radgončani. Prvi polčas je minil v dokaj izenačeni igri in rahli rezultatski pobudi gostov. Ti so si najvišjo prednost (9:12) priigrali v 22. minuti. Po minuti odmora so domačini do konca polčasa rezultat uspeli izenačiti (13:13). Odločitev je padla med 35. in 43. minuto, ko so Primorci z delnim rezultatom 0:4 povedli s 15:20. Do konca tekme se je nato igralo »gol za gol« in igralci Jadrana so se zasluženo veselili dveh točk.

Tekmo brez gledalcev v Radencih sta vodila sodnika Teršek in Šilc

Arcont Radgona: Nino Perša, Matic Škrjanec, Tilen Prosenjak; Denis Gorjup, Boštjan Šijanec 2, Mario Krstovski, Matevž Žunič 4 (2), Matej Rojht 5, Blaž Bratkovič, Jure Ratnik 5, Simon Kreslin, Gregor Štefanec 1, Mihael Kolbl 2, Marko Kralj 1, Marcel Ornik, Marko Cotič 6. Trener: Neno Potočnjak

Škerjanc Jadran Hrpelje - Kozina: Džan Bekrič, Marko Stanonik; Peter Poles 3, Mateo Jakšić, Tadej Stavanja, Gabrijel Franza 7, Jaka Ahlin 6, Tomaž Stančič 4 (3), Anže Sanabor 3, Tim Rupnik 7. Trener: Peter Hrvatin

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 2/2, Škerjanc Jadran Hrpelje - Kozina 4/3; Izključitve: Arcont Radgona 12 min, Škerjanc Jadran Hrpelje - Kozina 6 minut.