petek, 23. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Evropski poslanec Lojze Peterle obiskal Prlekijo in izrazil podporo Anici Šimonka

Lojze Peterle je kandidatki izrazil podporo na letošnjih predčasnih volitvah

Lojze Peterle v Ljutomeru
Lojze Peterle v Ljutomeru
Kandidatka za poslanko Anica Šimonka in stranka Nova Slovenija, sta v nedeljo v Ljutomeru pripravili srečanje z volivci.

Srečanje je potekalo ob stojnici na Miklošičevem trgu in je bilo zelo dobro obiskano, saj so podporo kandidatki med drugimi prišli izrazit sodelavci, številni predstavniki javnega življenja, humanitarni delavci, podjetniki, politiki, umetniki in profesorji.

Poseben gost srečanja je bil evropski poslanec in predsednik prve slovenske vlade Lojze Peterle, ki je izrazil navdušenje nad kandidatko in organizacijo volilnega štaba.

Po končanem srečanju z volivci sta se kandidatka Anica Šimonka in Lojze Peterle odpravila v studio lokalnega radia, kjer sta bila gosta nedeljskega dopoldneva. Sledilo je kosilo z županom občine Razkrižje Stankom Ivanušičem ter predsedniki občinskih odborov Nove Slovenije.

Lojze Peterle je kandidatki Anici Šimonka čestital za pogum ter ji izrazil podporo na letošnjih predčasnih volitvah.

Naročnik: NSi OO Razkrižje