V naletu trčila tri vozila, dve osebi sta se poškodovali
Dve poškodovani osebi sta bili prepeljani v Urgentni center Murska Sobota.

V četrtek, 23. janurja, ob 16.25, je prišlo do prometne nesreče v Križevcih pri Ljutomeru, kjer so v naletu trčila tri vozila. Posredovali so gasilci PGD Ljutomer, ki so kraj dogodka prometno in požarno zavarovali, do prihoda reševalnih ekip iz Ljutomera in Murske Sobote so oskrbeli poškodovani osebi, odklopili akumulatorje na vozilih, nevtralizirali iztekle motorne tekočine in počistili mesto nesreče.
V nesreči je bilo udeleženih šest oseb, od tega sta se dve poškodovali in bili prepeljani v Urgentni center Murska Sobota. V času intervencije je bila cesta zaprta za ves promet.
Prometno nesrečo povzročila voznica, ki je vozila pod vplivom alkohola
Voznica tovornega vozila za dostavo hitre pošte je zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v pred seboj vozeče vozilo, katerega je nato odbilo še v pred njim stoječe vozilo, ki je zavijalo na levo.
4/2025 23.01.2025 16:25 Križevci pri Ljutomeru Nesreče v cestnem prometu Danes popoldan je prišlo do...
Objavil/a PGD Ljutomer dne Četrtek, 23. januar 2025


