Črna kronika
Tuj voznik vozil 185 km/h
Vozniku je bila na počivališču Grabonoš izrečena globa.

Policisti Postaje prometne policije Maribor so v nedeljo, 27. aprila, nekaj minut pred 12.15 uro, na počivališču Grabonoš obravnavali državljana Madžarske.
Voznik je na avtocesti z osebnim vozilom prekoračil najvišjo dovoljeno hitrost vožnje, in sicer je vozil 185 km/h.
Vozniku je bila izrečena globa.
Več v črna kronika
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Simfonija okusov spomladanskih jedi in svežih vin na SŠGT Radenci
Kultura in izobraževanje
Velike zgodbe OŠ Cvetka Golarja Ljutomer zaživele na filmskem platnu
Kultura in izobraževanje
Uspešen zaključek bralne značke na OŠ Cvetka Golarja Ljutomer
Kultura in izobraževanje



