9. krog PKL 2008/09

PKL 2008/09

Matevž Jakelj, ponedeljek, 19. januar 2009 ob 09:16
9. krog PKL 2008/09

9. krog PKL 2008/09

KD Sobota : SBK Gornja Radgona (sobota, 17.1.; 18.00, SEŠ Murska Sobota) - Juteršnik, Chowdhury
96:76 (20:20, 20:21, 35:15, 21:20)
KD Sobota: Ficko 29, Pok 23, Skandali 14, Vogrinčič 12, Čep 6, Pavlovič 6, Melin 4, Hari 2
SBK Gornja Radgona: Niderl 29, Flisar 18, Slavič 13, Korošec 9, Cvetkovič 7, Borec 0



KK Gornji Petrovci : KK Lindau Lendava
(sobota, 17.1.; 18.30, OŠ Šalovci) - Kous, Semenič
70 : 73 (18:23,15:24, 14:16, 18:15)
KK Gornji Petrovci: Ismajlovič 14, Ulaga 14, Kerčmar D. 8, Farkaš 8, Štornik 8, Rajnar 8, Bodanec 7, Ambruš 3, Šinkec 0
KK Lindau Lendava: Hozjan T. 30, Feher 15, Zrna 10, Sijarič 9, Vidak 8, Svetko 1, Sršen 0

PŠK Ljutomer 1 : KK Beltinci (nedelja, 18.1.; 9.00, OŠ Ljutomer) - Zver, Chowdhury
73:70 (20:23, 21:14, 16:14, 16:19)
PŠK Ljutomer 1: Domajnko 25, Vozlič 17, Miholič S. 9, Belšak 8, Jakelj P. 7, Miholič N. 4, Jakelj J 3, Črnjavič 0, Dominko 0
KK Beltinci: Cör 33, Horvat 20, Fujs 8, Žižek 6, Bojnec 3, Kovač 0

PŠK Ljutomer 2 : ŠD Krog (nedelja, 18.1.; 11.00, OŠ Ljutomer) - Zver, Miser
68:80 (20:17, 15:15, 16:19, 17:29)
PŠK Ljutomer 2: Šiškin 20, Preglej 16, Frangež 15, Jurkovič 9, Marko 6, Kočevar 2, Šumak 0, Kosi 0
ŠD Krog: Kukel T. 23, Kukel M. 17, Lopert D. 17, Brinar 15, Kerec 8, Kolman 0, Svetec 0

Lestvica PKL:
Ekipa tekme zmage porazi koš + koš - koš. dif. točke
KD Sobota 9 8 1 762 593 169 17
PŠK Ljutomer 1 9 6 3 592 554 38 15
KK Gornji Petrovci 9 5 4 709 675 34 14
KK Lindau Lendava 8 5 3 593 600 -7 13
SBK Gornja Radgona 9 4 5 631 661 -30 13
PŠK Ljutomer 2 9 3 6 579 590 -11 11 *
KK Beltinci 8 3 5 485 518 -33 11
ŠD Krog 9 1 8 577 717 -140 9 *

* - brez točke za poraz (-1)

 

Lestvica strelcev PKL:
Priimek in ime: Ekipa: Točk povprečno na tekmo: Točk skupaj:
Bratkovič Tadej KK Gornji Petrovci 29,00 116
Pok Davorin KD Sobota 22,50 180
Cör Simon  KK Beltinci 21,43 150
Šiškin Igor PŠK Ljutomer 2 20,67 124
Lopert Mihael ŠD Krog 20,67 62

Pari prihodnjega, 10. kroga PKL:
KK Lindau Lendava : KD Sobota
(24.1.; 18.00, SŠ Lendava)
PŠK Ljutomer 2 : KK Gornji Petrovci
(prestavljeno na nedoločen termin - znan bo do torka)
ŠD Krog : PŠK Ljutomer 1
(24.1.; 14.30, OŠ 2 MS)
KK Beltinci : SBK Gornja Radgona
(24.1.; 17.00, OŠ Beltinci)
{mos_sb_discuss:5}