ponedeljek, 9. marec 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v širši Prlekiji, ustanovljen leta 2005. Mesečno nas obišče okoli 500 tisoč obiskovalcev.

Sledite nam

Nastavitev teme

Majska vaška tržnica

Do svojih sadik so sigurno prišli tisti, ki so ljubitelji različnega cvetja ter svojega razkošnega rožnega vrta

Majska vaška tržnica v Radencih
Majska vaška tržnica v Radencih
V središču kraja, pred stavbama pošte in banke, je Zavod za turizem in šport Radenci, pripravil majsko vaško tržnico v soboto, 9. maja. Organizatorjem v opravičilo, ker obiskovalcev ni bilo izredno veliko, je treba zapisati, da so isti dan bile številne prireditve v čast Dneva zmage – 70-letnice zmage nad fašizmom in nacizmom.

So pa do svojih sadik sigurno prišli tisti, ki so ljubitelji različnega cvetja ter svojega razkošnega rožnega vrta. Lahko so se pri stojnici z domačimi dobrotami tudi posladkali, si nakupili pridelke čebelic, kot tudi igrač izpod pridnih rok ustvarjalk teh nepogrešljivih predmetov za najmlajše.