Dvojna zmaga ljutomerskih lokostrelcev

Ljutomerski lokostrelci so bili uspešni na pokalni lokostrelski tekmi v Mariboru in osvojili 4 medalje. V članski konkurenci je Robert Ivanič osvojil 1. mesto, Danijel Črešnjovnjak pa 2. mesto. V kategoriji dečki je Krištof Bohanec osvojil 1. mesto, Uroš Vrbančič pa je med veterani dosegel 2. mesto.

sreda, 13. maj 2015 ob 09:14

V Veržeju padli štirje goli za neodločen izid

Farmtech Veržej, se je v soboto, 9. maja, v 24. krogu 2. SNL doma pomeril z ekipo Šenčurja. Gledalci so lahko videli tekmo z veliko priložnosti ter tudi štiri zadetke, po dva na vsaki strani. Prvi polčas je bil odigran v močnem nalivu, proti koncu drugega polčasa pa je že sijalo sonce.

nedelja, 10. maj 2015 ob 12:521

DU Ljutomer na olimpijadi v Crikvenici

Društvo upokojencev Ljutomer pod organizacijo članic in članov Komisije za šport, rekreacijo in gibalno kulturo so se v soboto, 2. maja, udeležili Međužupanijskih sportskih susreta umirovljenika, imenovanih tudi »Olimpijada umirovljenika« v Crikvenici.

četrtek, 7. maj 2015 ob 08:58

Peš iz Maribora do Monaka

V zadnjem obdobju je v izjemnem porastu prečenje Alp, tako med gorskimi kolesarji, pohodniki kot alpinisti. Med njimi je tudi Jörg Wunram, novinar NDR (Norddeutscher Rundfunk), ki si je za svoj novi podvig zadal prečenje Alp od vzhoda proti zahodu, potem ko je pred kakšnim dobrim desetletjem opravil prečenje od severa proti jugu od Münchna do Benetk. »To je bila izjemna izkušnja«, pove in z veseljem se loteva tega novega podviga.

torek, 5. maj 2015 ob 18:59

Ormožani v boj za prvaka lige

V zadnjem krogu slovenske Super lige MNZ Ptuj, so si ormoški nogometaši Carrera Optyl Ormož z zmago 4:1 nad ekipo iz Bukovcev izborili možnost za naslov prvaka. Zaradi majhnih razlik v točkah med prvimi tremi ekipami, imajo Ormožani realne možnosti, da osvojijo naslov prvaka lige. Za prvouvrščenim Vidmom zaostajajo za 3 točke.

torek, 5. maj 2015 ob 13:23

V Radencih tradicionalno športno druženje

Medobčinskodruštvo invalidov Murska Sobota, ki ga kot predsednik vodi RudolfKulič, jebilo 2. maja v Radencih tradicionalno odličen gostitelj vsakoletnegašportnega srečanja invalidov treh sosednjih držav v kegljanju. Naštiristeznem avtomatiziranem kegljišču Kegljaškega kluba Radenskase je pomerilo 53 tekmovalk in tekmovalcev iz invalidskih društev:Vasakarat iz Szhombathely-ja (Sombotela) na Madžarskem, Brucka naMuri, Kapfenberga, Leobna in Leibnitza v Avstriji ter soboškegaMedobčinskega ...

ponedeljek, 4. maj 2015 ob 23:10

Veržej iz Slovenskih Konjic z zmago

Farmtech Veržej se je v 23. krogu 2. SNL, v soboto, 2. maja, podal v Slovenske Konjice k Dravinji Kostroj ter z golom Davida Vinkoviča v 83. minuti slavil z 1:0. Veržej po nepopolnem krogu zaseda šesto mesto, obstanek v ligi pa so si že zagotovili z zmago prejšnji teden nad Krškim.

nedelja, 3. maj 2015 ob 10:27

Pomurci premagali vse ovire

V soboto, 2. maja, je bil v Pomurju prav poseben dan, saj so se novih izzivov željni tekmovalci podali premagovat ovire na prvem Oviratlonu. Na izziv se jih je prijavilo okoli 380, med katerimi so bili tako fantje, kakor tudi punce. Dogodka so se poleg Pomurcev udeležili tudi tekmovalci iz preostalih krajev v Sloveniji.

sobota, 2. maj 2015 ob 23:32

Ljutomer povedel, nato prejel tri zadetke za sedmi poraz v sezoni

Ekipa Avto Rajh Ljutomer, se je v 21. krogu 3. SNL - vzhod, na domačem igrišču pomerila z ekipo Turnišča ter izgubila z 1:3. Ljutomer je povedel, a so gostje še do konca prvega polčasa prišli do vodstva.

sobota, 2. maj 2015 ob 20:11