Ljutomer remiziral z Malečnikom

V soboto, 3. novembra, je v 11. krogu 3. SNL - vzhod, Avto Rajh Ljutomer gostil Malečnik. Tekma se je končala z neodločenim izidom 2:2. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, medtem ko je okrog 70 gledalcev v drugem polčasu videlo štiri zadetke.

nedelja, 4. november 2012 ob 09:33

Namiznoteniški konec tedna v Ljutomeru

V Ljutomeru, je v soboto, 27. oktobra, v športni dvorani ŠIC, potekal namiznoteniški turnir za jakostno lestvico Slovenije za sezono 2012/2013 za rekreativne igralce ter veterane. Na turnirju je nastopilo 93 tekmovalcev.

ponedeljek, 29. oktober 2012 ob 00:03

Pionirke ekipno zmagale v streljanju s serijsko zračno puško

V soboto, 27. oktobra, je v Ljutomeru potekal 1. turnir regijske pionirske lige v streljanju s serijsko zračno puško. Udeležilo se ga je 11 ekip in 36 posameznikov. V ekipni konkurenci je zmagala SD Ljutomer s 524 krogi, drugi so bili SD Črenšovci I s 522 krogi, tretje mesto pa so zasedli pionirji SD K. Flisar Tišina I s 513 krogi.

nedelja, 28. oktober 2012 ob 23:07

Veržej ostaja na vrhu lestvice

V 10. krogu 3. SNL - vzhod, je Farmtech Veržej doma gostil ekipo Aha Emmi Bistrica ter zmagal z rezultatom 2:1. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem pa sta zadela Matej in David Vinkovič za Veržej ter Gregor Iršič za Bistrico. Z zmago Veržej ostaja na prvem mestu lestvice.

nedelja, 28. oktober 2012 ob 10:08

Dvoransko balinanje v Kamniku

Športno društvo cerebralne paralize Žarek, ki ga s sedežem v Murski Soboti kot predsednik vodi Davorin Dervarič je v soboto, 20. oktobra, v sodelovanju z ZŠIS – POK organiziralo državno tekmovanje posameznikov in ekip v dvoranskem balinanju (bocci).

petek, 26. oktober 2012 ob 12:15

Ljutomer porazil Beltince v gosteh

V sredo, 24. oktobra, je bil odigran četrti krog pokalnega tekmovanja Medobčinske nogometne zveze Murska Sobota za člane, kjer nastopa tudi Avto Rajh Ljutomer. Tokrat so se ljutomerčani pomerili z ekipo Agroservis Beltinci ter jih premagali z rezultatom 4:2 in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje pokala.

sreda, 24. oktober 2012 ob 20:35

»Lotmerk« in njihova prva izkušnja v ŠKL

V sredo, 17. 10. 2012, se je ravno na OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, odvila otvoritvena tekma odbojke za osnovne šole, s pričetkom ob 13. uri.

ponedeljek, 22. oktober 2012 ob 09:16

Zaključek državnega prvenstva v pandolu

S turnirjem v Strunjanu se je končalo še zadnje dejanje 20. državnega prvenstva v pandolu, ki ga organizira Zveza društev igre pandolo Slovenije. Letos je bilo odigranih 8 turnirjev in sicer v Galižani (HR), Žičah, Hrvatinih, Kopru, Truškah, Kopru – Bonifika, Dobrovniku in Strunjanu. Državni prvaki so postali ekipa MIMOZA iz Hrvatinov, ki je s tem postala državni prvak že drugo leto zapored.

ponedeljek, 22. oktober 2012 ob 08:55

Odranci iz Ljutomera z zmago

V soboto, 20. oktobra, je v devetem krogu 3. SNL - vzhod, Avto Rajh Ljutomer gostil Odrance. Tekma je bila odločena že v prvem polčasu, ki so ga Odranci dobili z 2:0, rezultat pa se do konca tekme ni več spremenil. Za Odrance sta zadela Dejan Sreš in Nikola Tompa.

nedelja, 21. oktober 2012 ob 09:49

Ljutomerske odbojkarice zmagale na gostovanju

V 3. državni ligi  VZHOD za odbojkarice, se je 13.10.2012 odigralo 3. kolo prvenstva.

sreda, 17. oktober 2012 ob 13:57