Legionar ponedeljek, 22. marec 2010 ob 14:12

No, so še ne nejšli novega Damjana Murka? Hahaha

Zvončica ponedeljek, 22. marec 2010 ob 20:08

Ja, tota TV bi lehko konkurirala ka naj talent za moriti gledalce z reklamami Nasmeh Ziher bi bli v finali...

Dejan ponedeljek, 22. marec 2010 ob 22:38

Ma prav bedni so, jas takših oddaj nemren glejati. Ko tote v žiriji vidiš, ka praf koperajo tiste, kej so pri DSDS al pa pri Britain's Got Talent pa na silo čejo biti podobni Mrtvo mrtev

Progress torek, 23. marec 2010 ob 07:09

Ja ke te češ, to ti je strokovna komisija. Tak so fse zmontirali, zrezali, prilagodili z reklamnimi vložki, da resen neje za gledati.

MHA torek, 23. marec 2010 ob 09:23

Jas sen zodjič pol vüre gleja, te pa mi folgalo. Ovi Čokejmiš je dosaden, pa večino talentof so v desetih sekundah prikozali, Čokejmiš pa ovi londonski Branko sta san tiste ikse stiskovala, taka sen te itaki ne zna, či je te ša ovi napre ali ne.

Legionar torek, 23. marec 2010 ob 17:17

Lidje moji, bojše dobro knjigo v roke vzeti, kak toto blesarijo glejati. To ja Ali pa kakši špricar ali pa dvo toti cejt spiti. Jaaa

optix torek, 23. marec 2010 ob 19:17

Dejan je napisal/a:
Ma prav bedni so, jas takših oddaj nemren glejati. Ko tote v žiriji vidiš, ka praf koperajo tiste, kej so pri DSDS al pa pri Britain's Got Talent pa na silo čejo biti podobni Mrtvo mrtev


To ti je ista licenca, v kateri mas zapisane pogoje kak bi naj bili toti žiri, da bo oddaja bolj zanimiva Nasmeh
po istem kopitu DSDS, Britan's Got Talent, Hrvatski talent in podobne oddaje, vse je to ista licenca.

Dejan torek, 23. marec 2010 ob 20:17

Ja sej ven ka je to fse isto, samo je to praf bedno zej glejati, dere že napre veš, kej de keri poveda Hehe

MILAN sreda, 24. marec 2010 ob 06:49

TO SO TALENTI

TUNČEK torek, 25. maj 2010 ob 15:47

optix je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Ma prav bedni so, jas takših oddaj nemren glejati. Ko tote v žiriji vidiš, ka praf koperajo tiste, kej so pri DSDS al pa pri Britain's Got Talent pa na silo čejo biti podobni Mrtvo mrtev


To ti je ista licenca, v kateri mas zapisane pogoje kak bi naj bili toti žiri, da bo oddaja bolj zanimiva Nasmeh
po istem kopitu DSDS, Britan's Got Talent, Hrvatski talent in podobne oddaje, vse je to ista licenca.



Na POP TV najbrš mislijo ke smo bedoki ka to gledamo. Meni je zadosti, če zadevo vidin por minot, gda pač štrcan drüge postoje in gren mimo POP TV.

Najbole žalostno pa je , da sodelüvlejo v odoji tüdi deca. Ena Lublančanka pa mi je rekla, da se guči po Lublani, da je itak vse zrežerano in more v finole priti vsokega neke in je ne vožno kak je kdo dober !

Da bi pa iskali talent je itak že na začetki fse faljeno. Pa še neke v oddoji sodelüvlejo tüdi praktično že profesionalne grupe plesalcov in je to sploh ne praf !!!

TUNČEK torek, 25. maj 2010 ob 15:50

Dejan je napisal/a:
Ja sej ven ka je to fse isto, samo je to praf bedno zej glejati, dere že napre veš, kej de keri poveda Hehe


Pa še tista Angležija niti slovensko ne ve gučati. Pa tüdi zlo rada kritizera in se dela norca s Slovenije v stili :" Za Slovenijo je to perfekten uspeh..."

MHA torek, 25. maj 2010 ob 19:46

Za toto odajo je meni škoda cejta.

Dejan ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:08

To je eden od produktov tote oddaje Mislec

MHA torek, 1. junij 2010 ob 03:31

Heh, to je ova šumska. Hihihi

optix torek, 1. junij 2010 ob 20:57

ma tak oddaja je zanimiva po svoje, da se malo nasmeješ.
s totimi sms-i pa klici bodo zaslužili velke peneze in si s tem pokrili nagrado kero dobi zmagovalec (50.000 €).

Dejan ponedeljek, 7. junij 2010 ob 22:31

Fčera se je to kunčalo, zmagala pa je mala Lina. Zej pa je šlo otroštvo po glibaje.

TUNČEK torek, 8. junij 2010 ob 08:07

Dejan je napisal/a:
Fčera se je to kunčalo, zmagala pa je mala Lina. Zej pa je šlo otroštvo po glibaje.


Napeto je blo pa tak, da so fsi pomalen fušali. Boga mala se mi pa malo smili, se do jo komplet vničili.

TUNČEK torek, 8. junij 2010 ob 08:09

optix je napisal/a:
ma tak oddaja je zanimiva po svoje, da se malo nasmeješ.
s totimi sms-i pa klici bodo zaslužili velke peneze in si s tem pokrili nagrado kero dobi zmagovalec (50.000 €).



Zaslüžli so verjetno zlo dosta, ne samo da pokrijejo nagrode pa drüge stroške. O glasovoji pa itak nemremo nič vediti, se se ne do nič preveriti. Zato se tüdi rezoltot prikroji kak se če.

optix torek, 8. junij 2010 ob 09:51

ja glede tega glasovanja preko SMS, telefona to bi naj bilo vse OK, ampak you never know Nasmeh vse to ti je show business z namenom da se veliki denar obrne.
po meni je takšen show ze v začetku zgrešen ker dovoli nastopati takšnim majhnim otrokom, in misliš da bo čakarmiš imel srca reči "ne ne greš v naslednji krog" bo otrok imel traume zaradi tega Nasmeh neki starostni minimum bi bil vsaj 18 let in konec, vsi pod 18 pa naj nastopajo na nekem otroskem showu.

Dejan torek, 8. junij 2010 ob 10:33

To se meni tüdi zdi blesavo, ka se takši mali sploh lehko udeleži takšega šova. Ovi bi lepo moga rečti, ka je mala super pa brez konkurence ampak nasvidenje čez por let. Či že nekše starostne omejitve nega.

Samo je slovenski trg itak premali za nekšo takšo stvor. To bode aktualno kakšo leto, te pa več nišče nede zna za to. No do naslednje sezone, keko ven bodo vsej 3.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.