MHA sreda, 17. maj 2006 ob 18:08

Zake voda v Lotmerki že neke dni smrdi, pa žmah po samem klori??? Pri vas tüdi ali san v našen bloke

Dejan sreda, 17. maj 2006 ob 18:42

Ja sej to neje samo v Lotmerki. V celen Pomurji je voda zanič. Pri nas ma tüdi düh po klori.

Jernej sreda, 17. maj 2006 ob 18:49

Ja clor desinficera vodo ..ves zakaj ker kmeti majo gresnice ka so nej diht (ker bi hitreje puno blo) vse to pa gre potalnico Slabo

Dejan sreda, 17. maj 2006 ob 18:57

Ja to že, ka klor dezinfisira vodo, samo ka mo voda žmah pa vonj po klori pa tüdi neje vrede. Glih tak je, kak da bi se ša na bazen kopat, pa bi tan vün vodo pija.

MHA sreda, 17. maj 2006 ob 20:01

Voda je tak ali tak doj zanič. Samo zej že fest dugo smrdi po klori. Preveč klora pa tüdi neje dobro. Pa te bi nej nešče izuma klor z vonjem limone, pa bi po limunah voda dišala Jezik Naš župan guči ka momo nejbojšo vodo v pomurji Hm No ja Haa Huh
Či vervleš v dobre vile

Pepek z brega sreda, 17. maj 2006 ob 21:17

V Pomurji pa je resen ne problem meti nejbojše vode.
Či se nemo skoro fsi fküper pobrali, te bode naša voda pomalen smrdela še po čen drügen, ne samo po klori.
Keko jas ven je klor v prevekih količinah tüdi ne glih preveč dober za zdrovje. Mislin pa, ka na Komunali znojo kej delajo in se držijo omejitef. V toten cejti so ga pač malo več djali notri, da je bilo dosti dežovja in je voda ne glih čista.

Zvončica ponedeljek, 12. junij 2006 ob 20:50

Ne ven če je ovin na Komunali glih vse jasno v glovi...so ne mogli malo pret povedati ka mo mesec dni po vodo v trgovino hodili...groza...sen v cajtingah preštela ka toti pametni provijo ka klor pre nič ne škodi če ga spiješ...če si ne dojenček ali pa alergik...me zanimle če zaj en mesec nemo trebali pločati za vodo...

MHA torek, 13. junij 2006 ob 12:48

Pa še kak boš pločala! Zej do še ti scoj klor zaračünali, ki so ga teko več ponücali.

MHA nedelja, 1. april 2007 ob 18:14

Ke se meni san zdi, ali mo res Lotmerška voda žmah po nekšen kislen Slabo To že celi teden po samen nekšen kislen. Pa düh je tüdi nekšen, takak či bi stora voda bila.

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 00:20

Moš prav....mi smo duma tüdi preštimovali ak je nekaj ne čist vredi z vodo.....če pa boš to pita na komunalo do rekli ka je voda OKHaa Momo pač eni premalo kosmote gute pa vse fčasih preštimamoAplavz

MHA nedelja, 8. april 2007 ob 11:11

Na komunali do rekli ka je nejbojša voda.

Zej več nima takšega žmaha, ali pa se je moj šijak že navada na takšo klump vodo. Hud Stisk

Zvončica sobota, 14. april 2007 ob 23:05

Včera sen glih vohala ka mi nekaj po dreki iz pomivalne smrdi...pa sen notri jupnila Mskoleka ka sen mislila ka vuja iz cevi...pa nič od tega SMRDELA JE VODA !!!!Jok

MHA nedelja, 15. april 2007 ob 00:13

No pri nas je zej zaednok dobra....

MHA četrtek, 17. april 2008 ob 16:36

Ta nit obravnava vsebino članka: Voda iz črpališč Lukavci in Mota je, zagotavljajo pristojni, kakovostna

Keko vi vervlete totin raziskavan, ka je tota naša voda resen kakovostna? Mislec Jas v toto vodo vervlen takak v dobre vile Pisk

kobreti sobota, 19. april 2008 ob 21:43

..ka so ni po ki kaj kopali pa slučajno zamejali cevi z kanalizacijskimiHaha

Zvončica nedelja, 20. april 2008 ob 02:56

Jaz pa glede vode najbole vervlen svojemi nosi pa brbončican na jeziki.....da gda je voda smrdela koni po samen dreki so glihtak zagotovlali ka analize kožejo ka je vode brezhibna....najbojša voda pa je itakNa zdrovje Pijunca

MHA nedelja, 20. april 2008 ob 21:41

Bomo vidli za 20 let kakšo vodo zej pijemo.

Tunč ponedeljek, 28. april 2008 ob 23:46

Če nemo vsi malo pazili na našo lubo vodo, de nam za 20let samo še malo žuča na jetrah viselo. Sploh pa, vina je preveč pa bomo pač bolj toto pili. Makar je tudi vino ne za jetra najbolšo. Taka v svakem primeri za 20 let so jetra fuč pa piješ vodo ali vino. Bergla

Dejan torek, 4. maj 2010 ob 22:55

Je pri vas zodje cejte voda tüdi kakšega čüdnega žmaha? Mislec
Pri nas je kakših 14 dni nazej začela biti nekša čüdna, smrdela po sami rji, zej pa po samen klori pa žmah ma takšen čüden Mrtvo mrtev

Zvončica torek, 4. maj 2010 ob 23:35

Prinas je tüdi totalno klorirana...jaz pa alergična na klor....sen mela kar redne probleme z želodcon pa kožo prvi tjeden....pa naš provi ka je smredela po gnojšnici.....so se virti mejali zej pa mo vidli vraga kak do si naznic zadevali od začetka....si mislin.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.