mirka ponedeljek, 15. junij 2009 ob 10:15

Ta tema obravnava prispevek Izjemni okusi in navdušujoča krajina

Lepo!Sigurno tudi okusno!!Vina Čurin pa so premalo cenjena, ker je gospod pravi poznavalec in pridelovalec žlahtne kapljice!!

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 12:03

Jaz mislin ka so Čurinova vina kar preci cenjena, glede na to ka jih baje odovle tüdi v Vatikan. Samo mi navodni siromaki si jih bole šmetno prvoščimo, glede na to ka ena buteljka zno koštati tüdi 100 evrov.Pomežik Pa ne ven zake bi takšo drogo vino kipüva jaz kak Prlek, ki man v toti Prlekiji ogromno dobrega vina, pa bistevno ceneje kak to.Hihihi

mirka ponedeljek, 15. junij 2009 ob 12:25

To je pa res!!!Mate tak dobra vina, Vino da ne vem , od koga naj ga domov odpelam!!!
Tu na Gorenskem, pa majo rajši suha, vipavska, brkinska...So tak suha, da je treba čez še nekaj spiti!!!Pijunca Hehe

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 13:30

Jaz lehko iz izkušenj rečen, ka marsišto ne ve ke je dobro vino. Jaz man vikend gori od Rog. Slatine proti Podčetrtki (Kozjansko), pa moren reči ka lidje tan povečini samo čmigo pijejo.Stisk Taka si skoz vino soboj vozin. Enkrat mi je tan en sosid da liter vina; pa čiglih ma človik nekej goric na lepi legi, je vino blo takšo, ka sen misla ka je püčle s tistin hmujva.No ja Enostavno ne vejo narediti dobrega vina, kerega tü pri nas dobiš skoro fsigi ge pač mojo vino. Taka mirno lehko rečen, ka se včosik premalo zavedamo, kej tü prinas sploh momo, pa ka to vemo tüdi premalo izkoristiti!

Dejan ponedeljek, 15. junij 2009 ob 13:47

Tota Čurinova vina so bole za "high society" Nasmeh

To pa je relativno, kak je keremi kero vino dobro. Primorci majo drgačen žmah glede tega, glihtak Dolenjci, mi, itd... Cviček je za mene glihtak čmiga, ovi pa ga tan pijejo z nejvekšin užitkon pa tüdi je znoni po celi Sloveniji pa sveti. Pri nas neke takšega nega. Negda je Ljutomerčan bija, gi zej že por let "uspešno" razprodovle svoj ugled...
Moš pa tüdi pri nas lidi, ki spijejo vse pa ne vejo glih ke je dobro vino oz. ma pač vsakši svoj žmah.

Tunč ponedeljek, 15. junij 2009 ob 14:53

Mislim ka nebi smeli izpostavlati samo Čurinovih vin. Ima odlična vina samo v soboto je bilo v Jeruzalemi 100 odličnih vin. Jaz sen bija na saloni in keko smo se menili malo pa kušovali vse skup je v končni fazi vse odvisno od posameznikovega okusa. Smo pili skup z dvema totima somelijeroma pa je enemo izredno bija dober Šipon 2006 dočim je drugi rajši cukna Šipona 2007 meni osebno pa je še bolj pasa Rumeni muškat in muškatna penina.Vino

Je pa bija celi salonzelo dobro organizirani in zrihtani. Nega lepšega kak celi den degustirati dobra vina kaj dobrega pojesti in se sončiti na terasi dvorca Jeruzalem. Če je kdo ne bija letos tan van toplo priporočam obisk naslednje leto.

mirka ponedeljek, 15. junij 2009 ob 16:09

ja, rumeni je tudi meni najbolšiSkakec šipon mi je že prekisli...Glaž ampak, to od vsakega posebej odvisno, če maš sladki život, poli piješ kislo....Hehe
Tunč je napisal/a:
Mislim ka nebi smeli izpostavlati samo Čurinovih vin. Ima odlična vina samo v soboto je bilo v Jeruzalemi 100 odličnih vin. Jaz sen bija na saloni in keko smo se menili malo pa kušovali vse skup je v končni fazi vse odvisno od posameznikovega okusa. Smo pili skup z dvema totima somelijeroma pa je enemo izredno bija dober Šipon 2006 dočim je drugi rajši cukna Šipona 2007 meni osebno pa je še bolj pasa Rumeni muškat in muškatna penina.Vino

Je pa bija celi salonzelo dobro organizirani in zrihtani. Nega lepšega kak celi den degustirati dobra vina kaj dobrega pojesti in se sončiti na terasi dvorca Jeruzalem. Če je kdo ne bija letos tan van toplo priporočam obisk naslednje leto.

Tunč ponedeljek, 15. junij 2009 ob 20:25

Mirka, če bi probal šipone ki so jih meli tu gori mislim ka bi se tudi kakšen najša ka bi ti bija dober.

misekovi ponedeljek, 15. junij 2009 ob 21:51

Vsa debata je nepredmetna če se niste udeležili teg zares čudovitega dneva , menim da je Salon Jeruzalem najelitnejše dogajanje v Prlekiji in če sceno spremlamo že več let ugotovimo da vsi spoštujejo prleška vina bol kot Prleki sami.
zato pa "blagor nam kateri smo doživeli čudež imenovan Salon vin Jeruzalem 2009"

in zahvala SloVino in društvo Kelih
pa nasvidejne 2010
Mišo

Dejan ponedeljek, 15. junij 2009 ob 22:33

Sej je bija guč bol o vini ne o sami prireditvi. Tak ka neje glih brezpredmetno fsesküp Pomežik
Lehko pa te vi keri ste tan bili, kej več povete o sami prireditvi.

Legionar torek, 16. junij 2009 ob 07:30

Eni bojše ka smo se ne udeležili. Či se bi, bi vina prehitro sfalilo.Zverižjeni

Tunč torek, 16. junij 2009 ob 10:16

Legionar vervli ka nebi sfalilo, če se je 800 lidi napilo te bi še za tebe pa druščino meli zadosti.

Dejan bon jaz en blog gnes napisa o saloni, da boste malo dobili občutek kak je bilo v Jeruzalemi v Soboto.

mirka torek, 16. junij 2009 ob 20:32

Ja, kam bi nas siromake vse zbasali!!!Mislec Meni je bol luštno probavati v kaki kleti, bres finese, da malo zapojemoKitarist , zajuckamoPiskTam moraš pa še glaž prav držati, pa ne preveč spiti, ka te kdo ne vidiKul Je pa sigurno eno lepo doživetje, če si zraven tisti večer....Rožica

Dejan sreda, 17. junij 2009 ob 01:02

To je meni glih na takših prireditvah ne glih nekak, ka se moreš fini delati Nasmeh Bojše ka s pedoši greš v klet pa po treh vürah po štireh vün pa je to ta prova degustacija Hihihi Prleki smo skromni lidje, bole se to nekej na veko pa fino dela, slabše je. Nega več tistih provih fešt.

Legionar sreda, 17. junij 2009 ob 08:49

Dejan je napisal/a:
To je meni glih na takših prireditvah ne glih nekak, ka se moreš fini delati Nasmeh Bojše ka s pedoši greš v klet pa po treh vürah po štireh vün pa je to ta prova degustacija Hihihi To ja

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.