zobl nedelja, 5. september 2010 ob 20:57

misekovi je napisal/a:
fčosi še ke pametnega napišeš


Od tebe to tudi jas pričauvlen, ka bop nekaj pametnega napisa, pa ka se ne bi ki zaj štulija v rit kandidati ! Nasmeh
Bodi okdritosrčen pa pove kaj ti je na duši, ker šodra tan pri tebi niso navozili pa tudi asfalta naredli.

Pepek z brega nedelja, 5. september 2010 ob 22:00

Marsikeri je ne doba fsega kej si je želeja pa tüdi ne tistega, kej so mu pred volitvami obečali... Mislec Mislec
Pač nega penez za fse...

Almanah nedelja, 5. september 2010 ob 22:08

saj to je nevola...ka eni so dobili vse....eni pa so ne dobili nič.....

zej pa de se odločilo, keri je s takin stanjon zadovolen

Pepek z brega nedelja, 5. september 2010 ob 22:12

Mislec Mislec Mislec
Hja... se strinjan s toboj... nej se pokože...

Bode pa zanimivo... pa to v marsikeri opčini.

TUNČEK nedelja, 5. september 2010 ob 22:14

Če obojno sešteješ pa vzemeš sredino dobiš neko pofprečje. Zato se reče, ke so lidje f povprečji neke dobli. Je pa takak provi Pepek, da nega penez za fse ,ke je potrebno. Pomežik

Pepek z brega nedelja, 5. september 2010 ob 22:23

Mislec Mislec Mislec Mislec
Jas bi županovanje pogledna še malo z drüge strani.
Je že resen, ka so eni župani bole uspešni, drügi pa pač malo meje. Je tüdi resen, ka je ne fse odvisno od župana samega...

Mene kak volilca pa zanimle tüdi, keko poštejo, dobronamernosti, in človečnosti je v človeki, keri vodi mojo opčino. Mislin, ka bi župan opčine moga biti vzor svojin opčanon. Moga bi meti tüdi "človeške" vrednote, ne ka je samo uspešen politik...

Pa ka se razmimo... tü gučimo o fseh županih v Prlekiji, ne o posamezniki...

TUNČEK ponedeljek, 6. september 2010 ob 08:49

To, ke župon more biti tüdi pretvsen človik pozoblamo. Lidje, še posebej preprosti, cenijo župone, ke so jin sposobni stisniti roko, z jimi spregovoriti por besed o jihovih drobnih problemih in jin biti dostopni. Se provi župon more biti tüdi človik, ne pa samo birokrot v kravatlni.
Fsi smo pa navajeni ocenjüvati župone samo po tisten, če so napravili kakšo cesto, obnovili trg in podobno, pozoblamo pa na osnovne človeške stike. Dosti opčin nema penez za investicije, pa lidje fseeno spoštüvlejo svoje župone in jeh volijo več mandatof.
To ja Nasmeh Pozdrav

stajerc13 ponedeljek, 6. september 2010 ob 14:38

najbojši smo m iv Kopri Ploskač
volitef sploh nemo meli,,,dokič se nedo zmenili glede občine Ankaran.. Mislec
isto tak kak ne v Trebnjen dokič se ne zmenijo ke bodo z Mirno Mislec
je pa res ka je naš župan g,Popovič najbojši do ze...največ je naredja za Koper in okolico,,vsaka mo čost... Ploskač Ploskač Ploskač

zobl ponedeljek, 6. september 2010 ob 15:51

stajerc13 je napisal/a:
najbojši smo m iv Kopri Ploskač
volitef sploh nemo meli,,,dokič se nedo zmenili glede občine Ankaran.. Mislec
isto tak kak ne v Trebnjen dokič se ne zmenijo ke bodo z Mirno Mislec
je pa res ka je naš župan g,Popovič najbojši do ze...največ je naredja za Koper in okolico,,vsaka mo čost... Ploskač Ploskač Ploskač


itak, pa največ je toti črnogorec tudi mafna -Nasmeh

TUNČEK ponedeljek, 6. september 2010 ob 16:53

To, ke je dosta naprava za Koper drži, fse drügo keko je mafna pa kak, so mu pa zaenkrat še ne dokozali, ali pa mo kakše botre odzaja za zihrongo.
Nasmeh Pozdrav

zobl ponedeljek, 6. september 2010 ob 20:14

TUNČEK je napisal/a:
To, ke je dosta naprava za Koper drži, fse drügo keko je mafna pa kak, so mu pa zaenkrat še ne dokozali, ali pa mo kakše botre odzaja za zihrongo.
Nasmeh Pozdrav


Ehja, vepa venda ne vervleš v pravljice ka de keri keremi kaj dokazuva?
V toten biznisi od politike je tak, večji špecijalist si ka mafneš veke peneze noben te nede prijema , male golobare keri por jurjov se okoristijo, tiste pa vlovijo pa te potli na veki zvon obešajo kak so korupcijo prepečilii...

Tak či pogledneš kda store dnevnike kere vrtijo na rtvslo vsakšo večer, zaj so negi pri 1992, pa te opgledneš ove jankece od Bavčara pa Kacina. Takšna sta kak da bi jih na smetišči najša.
Bavčar je z golo ritjo priša zaj pa te prek noči ne ven kakšne miljone mo na bančnih računih pa se fsen smeje v faco pa ga boli johnson za celi svet.
Tan pa folk na baušteli rovle cesto pa ma maks: 500 eur pločo z nadvurami Hahaha
Te pa se zamisliš v kakšnen sveti živimo

MILAN torek, 7. september 2010 ob 07:27

Mislec Je resen kaj proviš nema pa dosti veze z lokalnimi volitvami

stajerc13 torek, 7. september 2010 ob 07:46

zobl je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
najbojši smo m iv Kopri Ploskač
volitef sploh nemo meli,,,dokič se nedo zmenili glede občine Ankaran.. Mislec
isto tak kak ne v Trebnjen dokič se ne zmenijo ke bodo z Mirno Mislec
je pa res ka je naš župan g,Popovič najbojši do ze...največ je naredja za Koper in okolico,,vsaka mo čost... Ploskač Ploskač Ploskač


itak, pa največ je toti črnogorec tudi mafna -Nasmeh



mene ne zanima keko je un mafna.... Kul
večina je zjin zadovolna,,ne mafne še več,,,pokoza je ka mojo tudi lidje neke za videti,,,njegov moto je;jaz vzemen ma tudi van don...drugi pa vzemejo pa lidin nemajo ke dosti pokozati ke so naredli za jih...pa tudi jajca mo ka se ne pisti politiki in nobenemo zafrkovati...to pa je veka razlika med drugimi župani...samo keko jaz ven nema Popovič ke dosti pokozati ka je jegovo,,,se živi v hišo kero je še jegov atek postava...tak ka fsaka mo čost kot župani....drugo pa mene niti druge tu ke dosti ne zanimle..

Legionar torek, 7. september 2010 ob 08:22

zobl je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
Mislec bon reka ka se je fseeno nekej naredlo ka je ne fse tak slabo kak se guči. Bi rad vida če bi keri več napravja.

v politike je ne dobro ka so pri kopanji nonstop eni pa isti frisi, fsakše 4 leta bi se mogli zamejati.



Fsaki keri je novi, si nejpred nakrodne keko če. Zato je bojše ka so čimduže eni in isti. V prven mandati si puni žepe, v drügen pa te mogoče ke naredi še za širšo skupnost. Hehe No, to je malo hec, malo pa je morti tüdi resnice v ten.

Dejan torek, 7. september 2010 ob 09:46

stajerc13 je napisal/a:
zobl je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
najbojši smo m iv Kopri Ploskač
volitef sploh nemo meli,,,dokič se nedo zmenili glede občine Ankaran.. Mislec
isto tak kak ne v Trebnjen dokič se ne zmenijo ke bodo z Mirno Mislec
je pa res ka je naš župan g,Popovič najbojši do ze...največ je naredja za Koper in okolico,,vsaka mo čost... Ploskač Ploskač Ploskač


itak, pa največ je toti črnogorec tudi mafna -Nasmeh



mene ne zanima keko je un mafna.... Kul
večina je zjin zadovolna,,ne mafne še več,,,pokoza je ka mojo tudi lidje neke za videti,,,njegov moto je;jaz vzemen ma tudi van don...drugi pa vzemejo pa lidin nemajo ke dosti pokozati ke so naredli za jih...pa tudi jajca mo ka se ne pisti politiki in nobenemo zafrkovati...to pa je veka razlika med drugimi župani...samo keko jaz ven nema Popovič ke dosti pokozati ka je jegovo,,,se živi v hišo kero je še jegov atek postava...tak ka fsaka mo čost kot župani....drugo pa mene niti druge tu ke dosti ne zanimle..


stajerc, te pa te je Popovič zej v zodjih letih tak navdušja Nasmeh Malo bole nazej si ga glih ne tak rad meja Hihihi

TUNČEK torek, 7. september 2010 ob 10:22

Mislin, ke je sistem, ge neše krodne, pa malo do tüdi liden zlo slap. Glih to se pa dogoja f Kopri in norod ne bi smeja temi nasesti. Resen je doklič se neše ne obsodi je nedužen, samo fsefküp je tan že sumlivo. Enkrat Popoviča zaprejo, drügič ga optožijo, je pa še skoz nedužen ! Tega več ne razmin.
Če bi pa poslüšali ldi, ke se mo fse očita bi človik moga sedeti dugi cajt, pa mislin ke nede, so pač negi za jin botri takak sen že enkrat reka. Mislec

stajerc13 torek, 7. september 2010 ob 11:05

Dejan je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
zobl je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
najbojši smo m iv Kopri Ploskač
volitef sploh nemo meli,,,dokič se nedo zmenili glede občine Ankaran.. Mislec
isto tak kak ne v Trebnjen dokič se ne zmenijo ke bodo z Mirno Mislec
je pa res ka je naš župan g,Popovič najbojši do ze...največ je naredja za Koper in okolico,,vsaka mo čost... Ploskač Ploskač Ploskač


itak, pa največ je toti črnogorec tudi mafna -Nasmeh



mene ne zanima keko je un mafna.... Kul
večina je zjin zadovolna,,ne mafne še več,,,pokoza je ka mojo tudi lidje neke za videti,,,njegov moto je;jaz vzemen ma tudi van don...drugi pa vzemejo pa lidin nemajo ke dosti pokozati ke so naredli za jih...pa tudi jajca mo ka se ne pisti politiki in nobenemo zafrkovati...to pa je veka razlika med drugimi župani...samo keko jaz ven nema Popovič ke dosti pokozati ka je jegovo,,,se živi v hišo kero je še jegov atek postava...tak ka fsaka mo čost kot župani....drugo pa mene niti druge tu ke dosti ne zanimle..


stajerc, te pa te je Popovič zej v zodjih letih tak navdušja Nasmeh Malo bole nazej si ga glih ne tak rad meja Hihihi


malo bol nazej nesen v Kopri živja ampak v Izoli...jaz sen v Kopri še topel Hihihi v 3 letih ke tu živin pa sen zadovolen..

Dejan torek, 7. september 2010 ob 11:11

To si pisa meje kak dve leti nazej Nasmeh

stajerc13 je napisal/a:
no se je že začela rušiti Popovičeva hiša iz kort...čimpret ten bojše....Veselko

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-pogovori/5895/politika_8.html#objava19066

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-pogovori/13034/parlamentarne-volitve_9.html#objava16988

stajerc13 torek, 7. september 2010 ob 11:19

TUNČEK je napisal/a:
Mislin, ke je sistem, ge neše krodne, pa malo do tüdi liden zlo slap. Glih to se pa dogoja f Kopri in norod ne bi smeja temi nasesti. Resen je doklič se neše ne obsodi je nedužen, samo fsefküp je tan že sumlivo. Enkrat Popoviča zaprejo, drügič ga optožijo, je pa še skoz nedužen ! Tega več ne razmin.
Če bi pa poslüšali ldi, ke se mo fse očita bi človik moga sedeti dugi cajt, pa mislin ke nede, so pač negi za jin botri takak sen že enkrat reka. Mislec


dokič držova svoje zakone krši nede nobeden od totih zaprt,, Mislec
jaz provin samo to,ka je Popovič lepo zrihta KP,,in tudi okolico pa naj smo ali so lidje naivni,,zrihtano pa je to so dokozi keri se vidijo...ka nen omenja turizma kakšne križarke hodijo zodje cejte v Koper..to vse mo prste Popo vmes..
un panaj le hodi po sodiščih naj ga zapirajo in nej si puni žepe,,butl bi bija če si jih ali nebi..drugi si jih samo punijo,,,liden pa naredijo eno stojnico pamalo pločnik in je kunec Hihihi

stajerc13 torek, 7. september 2010 ob 11:29

Dejan je napisal/a:
To si pisa meje kak dve leti nazej Nasmeh

stajerc13 je napisal/a:
no se je že začela rušiti Popovičeva hiša iz kort...čimpret ten bojše....Veselko

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-pogovori/5895/politika_8.html#objava19066

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-pogovori/13034/parlamentarne-volitve_9.html#objava16988


ja ja pisa že...tu so ga začeli napusčati jegovi,,,zato se je začelo rušiti,, To ja
pa dobro ka se je se so malo peroti zgubili keri so šli fkrej..
nesen privrženec popoviča samo provin ke je un za oper zrihta,,roko na srce ke je res je res..če bi bile volitve pa bi 100% jega volja..naj še bo naprej župan,,,tak de se vsej stadion do kraja naredja,če de drugi gor priša te pa de se vse stavilo..jega pa do te tak ali tak zaprli..nič neman proti,če ga bodo ali ...samo najpret de treba dokaze skup najti,,,te pa v čuzo samo to de žmetno keremo uspelo,, Kul



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.