janina petek, 5. februar 2010 ob 15:17

Kdo je kaj seznanjen s kaksnimi dobrimi bendi za poroko, ne predragimi, ki bi igrali tudi tuje izvajalce? Hvala!

MHA petek, 5. februar 2010 ob 15:38

Meni sta fest dobra dvo zeta. Špilate fse ke pride, sta pa z Prekmarja.

Dejan petek, 5. februar 2010 ob 15:40

Si me malo prehitja. Tüdi jas sen ti misla napisati Dva zeta.

MHA petek, 5. februar 2010 ob 15:43

Meni jedva fest dobro špilata. To ja

Pozoveš jidva lehko:

Branko: 041 424-268
Marjan: 041 696-727

janina petek, 5. februar 2010 ob 15:59

ej, hvala vam. mislim, da smo ta dva ze enkrat imeli na neki festi. pa sta onadva primerna tudi za uglednejse goste?

MHA petek, 5. februar 2010 ob 16:06

Jas sen bija na por gostüvajih ka sta jedva špilala, ze ne ven ke misliš s ten, ka bi blo primerna za uglednejše goste. Glede muzike?

MILAN petek, 5. februar 2010 ob 16:11

Hjooj Ven pa mote prleškega Simona kej je te un ne dober za zahtevne goste
pa še neje drogi še lehko se dobro nasmejete

Dejan petek, 5. februar 2010 ob 16:19

Zake pa ne bi bilo primerna za uglednejše goste? Sej pa ne prideta v bataših špilat Nasmeh
Pa kakši so to uglednejši gosti? Türk, Pahor? Hihihi

MHA petek, 5. februar 2010 ob 16:26

Hehe, v črevlih pre. Hihihi To ja

janina petek, 5. februar 2010 ob 18:05

Nasmeh bolj se gre za to, da bi govorila tudi anglesko. zato sprasujem. ne kak sta oblecena.

Pepek z brega petek, 5. februar 2010 ob 18:20

Hudi Hudi Hudi
Či jas zej to praf razmin, te je po tvojen razmišlaji tisti, keri zno gučati tüdi Angleško "uglajeni", keri pa ne zno, pa je tretjorazredni muzikant... Hudi Hudi

Me praf zanimle, či si že gdo sveta bila (bija) na gostüvaji vün iz Slovenije, pa či so ti tan muzikante iskali, keri bi znali slovensko gučati...

janina petek, 5. februar 2010 ob 18:40

ce pridejo anglesko govoreci gostje, se jim poskusi ponuditi nekoga, ki govori tudi anglesko, ce je le mogoce. nikjer pa se ne govori o drugo- ali tretjerazrednih glasbenikih. gre se za lokacijo in ambient.
hvala za vase odgovore.

MHA petek, 5. februar 2010 ob 18:44

Pozovi pa jidva pitej.

Dejan sobota, 6. februar 2010 ob 00:36

No, sej zato, če gostje gučijo angleško, še ne pomeni ka so bolj ugledni al kak Nasmeh Nekši kmet iz Anglije, venda neje nič bolj ugleden, kak kmet iz Nünske grabe Nasmeh
Nejbojše če jidva pozoveš.

MHA sobota, 6. februar 2010 ob 07:48

Pa meni se vidi ka jedva gučita angleško.

MILAN sobota, 6. februar 2010 ob 10:28

Mislec Keko jes vidin boš žmetno nejšla prina muzikante
moš veke zahteve,zakej pa nebi meli muzikantov z Anglije
tote si nej gostje prpelajo sobon.
Malo heca pačmore biti vidiš pa ka smo kredik za pomoč smo že marsikeremi rešili nevolo ne ka nebi totega tvojega gosüvaja.
Preporočan ka to prepistiš nan pa bomo rešili.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.