MHA torek, 13. marec 2012 ob 21:26

Ste vi MRSE pa ESBL-ji Hihihi Doktor Mi smo to v službi vse meli, pa smo nikdor ne ke preveč komplicerali glede tega, no zaščitja se si, fčosih še to ne, pa smo nikdor ne na drügega prenesli. MRSO se do fejn dekolonizerati, či pa je kakši dekubitus prisoten, kak je Tunček reka, tan pa je res težje. ESBL, pa se te tak splovi po negi enen leti izločanja. Za keko lidi smo nejč ne znali ka mojo ali to ali pa ovo, dočik so ne šli ke v bolnico, ka so tan teste naredli. Dostikrot pa je tüdi blo, ka smo v bolnico poslali brez bakterije, naze pa so prišli z bakterijo.

Pravični, ne san v štacünih, tega je še pa še, ne dugo naze so delali raziskave na ročkah na bencinskih servisih, pa so odkrili ogromno število bakterij na eni ročki. Sicer pa je telo ma tote bakterije več ali meje že navajeno.

iTux, točno ja, Vogralihof lanc Nasmeh sen že pozoba na toti lanc Hihihi

iTux torek, 13. marec 2012 ob 21:44

MHA, od tebe bi pricakuva ka napises "drzte se teme" Nasmeh Nasmeh
Vace pa je znono ka so to BO in ka notri gres cist vün pa je skoro 30% moznosti ka prides z nekso okuzbo.
Glede rock na tank stele pa mos polek rolavice in nimas niksih skrbi. Odke sem prvic prija rocko za nafto pa sem bija osrone po tace, nikdor vec brez rokavic Nasmeh

Legionar torek, 13. marec 2012 ob 21:45

TUNČEK je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
To je zdravilo za MRSA.



Legionor škoda ke si tak daleč, bi priša rüknit malo vroštva. Hehe
Škoda ka nemreš, glih pred tremi tedni smo ga kühali. Haha

MHA torek, 13. marec 2012 ob 21:51

iTux je napisal/a:
MHA, od tebe bi pricakuva ka napises "drzte se teme" Nasmeh Nasmeh

Eh, da sen se ali moga nasmijate Haha V bistvi pa se itaki bakterije nanošajo na članek od erofa, ze v dveh letih so se ziher že razmnožile Hehe


iTux torek, 13. marec 2012 ob 21:56

MHA je napisal/a:
iTux je napisal/a:
MHA, od tebe bi pricakuva ka napises "drzte se teme" Nasmeh Nasmeh

Eh, da sen se ali moga nasmijate Haha V bistvi pa se itaki bakterije nanošajo na članek od erofa, ze v dveh letih so se ziher že razmnožile Hehe




De trebalo z infekcijske pihnite Blatex, ka si bon sobon na fitnes nosa pa sprica po napravah
Hahaha

pravični torek, 13. marec 2012 ob 22:32

iTux je napisal/a:
MHA, od tebe bi pricakuva ka napises "drzte se teme" Nasmeh Nasmeh
Vace pa je znono ka so to BO in ka notri gres cist vün pa je skoro 30% moznosti ka prides z nekso okuzbo.
Glede rock na tank stele pa mos polek rolavice in nimas niksih skrbi. Odke sem prvic prija rocko za nafto pa sem bija osrone po tace, nikdor vec brez rokavic Nasmeh


Zakaj pa imaš naftača?

Tam so traktorji, delovni stroji, tovornjaki in še kaj od težke mehanizacije. Hihihi



iTux torek, 13. marec 2012 ob 22:47

pravični je napisal/a:
iTux je napisal/a:
MHA, od tebe bi pricakuva ka napises "drzte se teme" Nasmeh Nasmeh
Vace pa je znono ka so to BO in ka notri gres cist vün pa je skoro 30% moznosti ka prides z nekso okuzbo.
Glede rock na tank stele pa mos polek rolavice in nimas niksih skrbi. Odke sem prvic prija rocko za nafto pa sem bija osrone po tace, nikdor vec brez rokavic Nasmeh


Zakaj pa imaš naftača?

Tam so traktorji, delovni stroji, tovornjaki in še kaj od težke mehanizacije. Hihihi


neman naftaca Nasmeh
nesen svoj afto tanka pa sem ne zna kak je tam Nasmeh



MHA sreda, 14. marec 2012 ob 18:18

Ve za toti avto, ke ga je iTux tanka, je bojše či je naftač, vači bi bencinar bija preveč požrešen, ne iTux? Hihihi

iTux sreda, 14. marec 2012 ob 19:58

MHA je napisal/a:
Ve za toti avto, ke ga je iTux tanka, je bojše či je naftač, vači bi bencinar bija preveč požrešen, ne iTux? Hihihi

vidim ka vse ves, tocno tak! Nasmeh To ja

MHA sreda, 14. marec 2012 ob 20:08

Nekda sen meja srečo, pa sen se voza s takšimi, zato ven kak je. Upan ka še bon kdej, pa še fitnes moš polek totega avta, taka temo nesma nič zgrešila Hehe

iTux sreda, 14. marec 2012 ob 21:58

se posebej ko dobis jackpot -> 150kg pa ka nega lifta, povrh vsega pa si pri glove zato ki partnerka nemre tan bite.
V taksen primeri pa si zmaga, ce pa se mas ke z avta polek razen k. stolcka pa je ze adijo Nasmeh
MHA vse bo samo treba malo pocakate :p

DOBROTNIK sreda, 14. marec 2012 ob 23:38

Jas tudi na fitnes hodin..... Hihihi

MHA četrtek, 15. marec 2012 ob 21:36

iTux je napisal/a:
se posebej ko dobis jackpot -> 150kg pa ka nega lifta, povrh vsega pa si pri glove zato ki partnerka nemre tan bite.
V taksen primeri pa si zmaga, ce pa se mas ke z avta polek razen k. stolcka pa je ze adijo Nasmeh
MHA vse bo samo treba malo pocakate :p



Ja hehe, to je te jackpot Jaaa Jas bi v takših ekstremih ziher na 112 zahteva pomoč prenosa obolele osebe. Ker z kakše stolpnice po štengah doj nesti osebo.... To te več ne fitnes, to je te že fitnes na stereoidih Hihihi

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 21:42

pri takse kilaze lehko razmajane stolcek nastroda Nasmeh razen ce je ovi celi zic ke ma som ze nege 25kil Nasmeh
nosila pa mojo tude svojo tezo Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.