Gtasj ponedeljek, 23. april 2012 ob 18:37

Nisem že dolgo bil na Jadranskem morju in letos soproga in jaz načrtujemo brez otrok na nekih 10ek dni na počitek, mi lahko priporočate kam je najboljše da gremo? Ali je to Italija, Hrvaška…? Katero mesto mislite, da je najboljše za počitek duše in tela? Če imate kakršne koli izkušnje, da mi priporočite kje je najbolje da gremo? In zraven tega, da isto priporočilo za mesto, ki nam priporočate za nastanitev, ni predrago?

gorgona ponedeljek, 23. april 2012 ob 19:37

vse je odvisno keko si star in keko si pripravljen dati za nek dopust al četa bite v apartmaji al v hotele...al kaki bungalovi?

Dejan ponedeljek, 23. april 2012 ob 22:50

Črna Gora Hehe

Dejan ponedeljek, 23. april 2012 ob 23:21

Pa še te malo s slikami podkrepimo.

Sv. Stefan


Kotor


Pivsko jezero


Pa cene so ugodne.

TUNČEK torek, 24. april 2012 ob 00:50

Kak je to lepo ! Rožica

Pepek z brega torek, 24. april 2012 ob 12:31

Nasmeh Nasmeh Nasmeh
Či že ne v Slovensko primorje, te je Črna Gora ziher prova izbira ...

MHA torek, 24. april 2012 ob 23:55

Gtasj je napisal/a:
Nisem že dolgo bil na Jadranskem morju in letos soproga in jaz načrtujemo brez otrok na nekih 10ek dni na počitek, mi lahko priporočate kam je najboljše da gremo? Ali je to Italija, Hrvaška…? Katero mesto mislite, da je najboljše za počitek duše in tela? Če imate kakršne koli izkušnje, da mi priporočite kje je najbolje da gremo? In zraven tega, da isto priporočilo za mesto, ki nam priporočate za nastanitev, ni predrago?


F toti temi moš neke iskušenj, glede dopustof.

Amatic sreda, 25. april 2012 ob 12:19

Gtasj je napisal/a:
Nisem že dolgo bil na Jadranskem morju in letos soproga in jaz načrtujemo brez otrok na nekih 10ek dni na počitek, mi lahko priporočate kam je najboljše da gremo? Ali je to Italija, Hrvaška…? Katero mesto mislite, da je najboljše za počitek duše in tela? Če imate kakršne koli izkušnje, da mi priporočite kje je najbolje da gremo? In zraven tega, da isto priporočilo za mesto, ki nam priporočate za nastanitev, ni predrago?

Po meni je veliko boljše da greš v Hrvaško, je cenejše kot v Italiji…In tudi plaže so odlične! Moje priporočilo je da greš s soprogo v Krk in nastanitev lahko poiščeš tukaj in glede Italije, jaz tam nikoli nisem bil in ni mi nekaj privlačna! Ampak to je moje mnenje…

TUNČEK sreda, 25. april 2012 ob 13:50

Tüdi Italija je zlo lepa, samo droga in še prevos je daleč in drogi, pa tüdi bencin je dosta drožiši kak prinas. Jaaa

driver ponedeljek, 10. september 2012 ob 15:55

sen klizna toti vikend malo še na morje, biograd na moru..2x nočitev z zejtrkon+prevoz, 40evrov,..luksuz, priporočan. tan še je skoz poletje na puno.. prijazen folk, fejn dekle, čisto morje..ke češ lepšega.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.