nedelja, 25. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Črna kronika [75] - Forum

Avatar
Ivek

Za to ne treba hoditi na Kitajsko. Tudi f Sloveniji se lehko zgodi, ka te še pes nebi povohna.
Čiduže več lidi \"nič ne vidi, nič ne čüje, nič ne ve\". Kak naši policaji spitovlejo tistega, ki ke pove, si lehko še krif.

Avatar
TUNČEK

Dejan, razlika je samo f ten, da bi kartonasto škotlo hitro neše pobra, človeka pa ne !

Avatar
TUNČEK

Ivek je napisal/a:

Za to ne treba hoditi na Kitajsko. Tudi f Sloveniji se lehko zgodi, ka te še pes nebi povohna.
Čiduže več lidi \"nič ne vidi, nič ne čüje, nič ne ve\". Kak naši policaji spitovlejo tistega, ki ke pove, si lehko še krif.


*********************************************************
Za toko obnošanje je dosta kriva tüdi kriza pa potrošniški kapitalizen, ke mu je ne za človeka, vožni so penezi !
Seveda sen misla to za tü na zahodi .

Avatar
MHA

Jas nebi moga mimo človeka iti, te pa f keri koli držovi bi to blo.

Avatar
TUNČEK

MHA, tüdi jas ne. In to ne kak človik in še bole ne kak medicinec. :jaaa:

Avatar
MHA

Po pretresljivi smrti dveletne deklice Yue Yue in še bolj strašni ravnodušnosti mimoidočih mediji poročajo o tovornjakarju, ki naj bi dvakrat zapeljal čez petletnega dečka, ker je to \'\'ceneje kot pa plačevanje bolnišničnih računov\'\'.

Kitajski tovornjakar, ki je povozil petletnega dečka, naj bi prestavil v vzvratno prestavo in še enkrat zapeljal čezenj, da bi se tako izognil plačevanju računov za njegovo zdravljenje. Nova tragedija se je zgodila le teden dni po smrti dveletne deklice Yue Yue.

Nov incident se je po poročanju Daily Maila zgodil v zahodni kitajski provinci Sečuan, ko je voznik Ao Yong trčil v petletnega Xionga Maokeja, ki se je iz doma odpravil v šolo. Priča Zhang Shifen je nesrečo opisal takole: \'\'Videl sem, da je tovornjak zapeljal malo nazaj in se potem ponovno premaknil naprej. Xionga je ujelo v dvojno kolo tovornjaka, ki se je ustavil po desetih metrih.\'\'

Policija pravi, da se je 35-letni voznik z dečkovo družino sedem ur prerekal o višini odškodnine. Yong sicer zanika, da bi – potem ko je trčil v dečka – še enkrat zapeljal nazaj. Policijska preiskava je sicer pokazala, da je deček umrl zaradi trčenja in da je bil voznik tovornjaka tisti, ki je poklical policijo, še poroča Daily Mail.


vir

Pa ke se Kitejcon zmešalo. Kak je lehko narod takšen :neee:

Avatar
gorgona

metek v čelo pa gotovo...smrt takin nersnogan

Avatar
MILAN

:vuuhuu: to je skoron ne mogoče ka lidje lehko to naredijo :vuuhuu:

Avatar
MHA

Ja ne ven ke je to za naroda. Pa ka te moreš zdravljenje kriti, baje je tüdi tak, ka keri poškodovonca pripela v bolnico, ka te tisti krije stroške. :butl:

Avatar
TUNČEK

Človik bi reka : žalostna majka božja, samo svet je pač tak različen, da je to ka je prinas grozno in nepojmlivo, indi normalno in živleje teče pač napre. Nibenemi je zato ne teško pri srci.
Žalostno, samo tak pač je !

Avatar
erof

NESREČE V PROMETU
12.11.2011 13:34

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
Ob 13.34 so na Ormoški cesti v Ljutomeru trčila tri osebna vozila. V nesreči sta se dve osebi lažje poškodovali, ki so ju oskrbeli reševalci NMP Ljutomer. Posredovali so tudi gasilci PGD Ljutomer, ki so odklopili akumulatorje, pomagali reševalcem in očistili cestišče.
SPIN (VIR)

Avatar
Dejan

Na področju kriminalitete smo obravnavali tri tatvine in poškodovanje tuje stvari. Na območju Lendave so neznanci odtujili deset metrov pletene kovinske ograje, v Ljutomeru pa je neznanec odtujil štiri drevesa. Na območju Gornje Radgone je bil obravnavan primer poškodovanja pnevmatik na osebnem avtomobilu in tatvina goriva na enem od bencinskih servisov.

Nešče si je v Lotmerki že božično drevo zmekna :hihihi: :hjooj:

Avatar
TUNČEK

Ja drevje de se začelo pomalen saditi, pa lidje nücajo sadike ali pa že malo vekšo drevje.

Avatar
MHA

Ke de te toti z drevami? :hjooj:

Avatar
kobreti

..pa ne valda, ka je iz parka drpna štiri hröste , gnes den eni več ne znojo ka je žmetno :hehe:

Avatar
TUNČEK

Dreva de posoda in gda zrosejo, de spleza gor in gleja na Lotmerk kak se odvija promet na številnih krožiščih. :vuuhuu:

Avatar
Dejan

15. 11. 2011, ob 9.55 je bil Operativno-komunikacijski center Policijske uprave Maribor obveščen, da je bila v UKC Maribor pripeljana hudo telesno poškodovana 54-letna ženska iz okolice Oplotnice, ki je isti dan zaradi poškodb umrla. Na kraj so takoj odšli policisti, ki so ugotovili, da se je ženska 14. 11. 2011 nahajala v stanovanju, z njo pa so popivali 44-letni moški, 42-letni moški in 49-letna ženska. V nadaljevanju so z zbiranjem obvestil ugotovili, da je v popoldanskem času prišlo med 54-letno žensko in 42-letnim moškim do spora in posledično do prerivanja, pri tem je 54-letna ženska z glavo udarila v vrata regala. Ostali so jo odložili na posteljo v sosednjem prostoru in nadaljevali s popivanjem. Policisti so oba moška pridržali, zaradi suma storitve kaznivega dejanja Posebno huda telesna poškodba s smrtnim izidom bodo zoper 42-letnega moškega podali kazensko ovadbo pristojnemu državnemu tožilstvu.

PU MB

:hjooj:

Avatar
TUNČEK

Žalostno, ke fse naprovi pijača, če se je gutne preveč !

Avatar
MHA

Fčera kozalo po TV, žalostno ka se na takši način kunčalo. Či bi jo takoj pelali, bi jo lehko rešili.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.