Ljutomer slavil v prvem krogu pokalnega tekmovanja

Avto Rajh Ljutomer - Čarda 2:1 (1:0)

Prlekija-on.net, sobota, 15. avgust 2015 ob 23:21
Avto Rajh Ljutomer - Čarda

Članska ekipa Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 15. avgusta, odigrala tekmo 1. kroga pokala MNZ/NZS 2015/2016. Nasprotnik je bila ekipa Čarde, Ljutomer pa je slavil z rezultatom 2:1.

Gola za Ljutomer sta dosegla Tadej Bogdan v 11. in Andrej Lotrič v 48. minuti. Čarda je ob koncu tekme znižala na 2:1, ko je v 77. minuti zadel Nino Ošlaj. Ta gol, ki je padel po pravem "ping-pongu" v kazenskem prostoru, si lahko ogledate tudi v spodnjem videu. Kmalu po znižanju so gostje prejeli dva rdeča kartona in tekma je bila odločena.