Magi balkanski prvak v teku na 100 metrov z ovirami

Zdravko Mauko - Magi je postal balkanski prvak v teku na 100 metrov z ovirami in osvojil drugo mesto v teku na 400 metrov z ovirami

Prlekija-on.net, sreda, 23. september 2015 ob 10:17
Zdravko Mauko – Magi

Na atletsko nogometnem stadionu Iraklisa v Solunu v Grčiji je bilo končano tridnevno 25. Balkansko prvenstvo v atletiki za veterane. Na njem je nastopilo 849 atletov iz 12 držav balkanske atletske federacije. Slovenijo je zastopalo 31 atletov in 7 atletinj. Tekmovanje je potekalo v vseh atletskih disciplinah, tudi v pol maratonu, v starostnih kategorijah po pet let od 35 do 95 let.

Zdravko Mauko - Magi iz Melov, član Športnega društva Radenci je postal balkanski prvak v teku na 100 metrov z ovirami in osvojil drugo mesto v teku na 400 metrov z ovirami. Magi je bil tudi član v SLO štafeti 4 krat 100 metrov, ki je med štafetami iz sedmih držav osvojila 3. mesto v kategoriji 55 do 60 let.