Ljutomer še drugič v tej sezoni premagal prvake Beltince

ND Lušt Beltinci - Avto Rajh Ljutomer 2:3 (1:1)

Prlekija-on.net, sobota, 21. maj 2016 ob 19:12
Tudi tokrat je dva zadetka dosegel Andrej Lotrič

V 25. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v soboto, 21. maja, v Beltincih pomerila domači ND Lušt Beltinci, ki so že tri kroge pred koncem postali prvaki lige, ter Avto Rajh Ljutomer. Ljutomer je še drugič v tej sezoni premagal Beltince, po zmagi v Ljutomeru, ko je jeseni bilo 2:0, so tokrat slavili z 2:3.

Tudi tokrat je dva zadetka, kot na prvi medsebojni tekmi, dosegel Andrej Lotrič, enega pa je dodal Luka Ciglarič.

V Beltincih, kjer je sicer celo tekmo potekalo slavje ob naslovu, so povedli Ljutomerčani, ko je v 24. minuti zadel Andrej Lotrič. Vodstvo ni trajalo dolgo, saj so domači že dve minuti pozneje izenačili. Zadel je Tomaž Krauthaker.

V 51. minuti so Beltinci povedli, ko je zadel Dejan Sreš, a sta Lotrič z drugim golom v 55. in Luka Ciglarič v 57. minuti preobrnila izid in Ljutomeru zagotovila zmago.

Beltinčani imajo v tej sezoni samo tri poraze, od tega dva od Ljutomera, ki jih je v tej sezoni premagal tako doma kot v gosteh.

500; Krauthaker 26., Sreš 51.; Lotrič 24., 55., Ciglarič 57.