Veržej dosegel prvo zmago v tej sezoni

Farmtech Veržej - Zarica Kranj 3:1 (2:1)

Prlekija-on.net, sobota, 17. september 2016 ob 20:203
Farmtech Veržej - Zarica Kranj

V 7. krogu 2. SNL, se je Farmtech Veržej doma pomeril z ekipo Zarica Kranj ter zabeležil prvo zmago v tej sezoni. Zmagali so s 3:1.

Na začetku je sicer ponovno kazalo slabo, saj se je Veržej že po dveh minutah znašel v zaostanku, ko je iz enajstih metrov zadel Albin Kotnik. Veržeju je nato uspel preobrat, najprej je v 14. minuti rezultat izenačil Klemen Lah, v 37. minuti pa so že vodili. Z bele točke je bil uspešen Luka Vindiš. Ob tem so gostje ostali tudi z igralcem manj, saj je drugi rumeni karton prejel Adnan Hajderović.

V drugem polčasu so gostje ostali samo z devetimi igralci, saj je prav tako drugi rumeni karton prejel strelec edinega gostujočega gola, Kotnik. Veržej je nato v 75. minuti potrdil prvo zmago v tej sezoni, ko je zadel še Tadej Čuk. Zadnji gol Veržeja lahko vidite tudi v spodnjem videu.

Veržej je s petimi točkami trenutno na predzadnjem mestu lestvice.

100; Lah 14., Vindiš 37. (11-m), Čuk 75.; Kotnik 2. (11-m)