Bezjakova stota reprezentančna tekma Sloveniji prinesla polfinale SP

Ormožan Marko Bezjak, ki je standarden član naše reprezentance in eden ključnih mož, je na tekmi proti Katarju stotič oblekel dres reprezentance

Prlekija-on.net, sreda, 25. januar 2017 ob 11:231
Slovenski rokometaši so na SP v borbi za medalje, foto: RZS

Slovenski rokometaši, ki so v torkovi tekmi za polfinale svetovnega prvenstva premagal Katar z 32:30, so ponovili uspeh izpred štirih let. Tam jih sedaj v borbi za medalje čakajo gostitelji Francozi.

Slovenija je predvsem v prvem delu drugega polčasa prikazala izjemno igro v napadu, saj se je med strelce vpisalo kar 14 igralcev, prednost pa je znašala že devet zadetkov. Še v 54. minuti je bilo 32:24, nakar je sicer Katar s šestimi zaporednimi zadetki prestrašil slovenske navijače, a jim preobrat vseeno ni uspel.

Ormožan Marko Bezjak, ki je standarden član naše reprezentance in eden ključnih mož, pa je na tekmi proti Katarju stotič oblekel dres reprezentance.

Polfinalna tekma proti Franciji bo v četrtek, 26. januarja, ob 20.45.