Šport
Z gorskimi kolesi iskali razglede po Prlekiji
Kolesarji so se po neoznačeni trasi gibali s pomočjo navigacijskih naprav, namen pa je temeljil na spoznavanju naravnih in turističnih znamenitosti Prlekije
Zbiranje na Glavnem trgu
Športno društvo MTB Prlekija je v ponedeljek, 1. maja, organiziralo vožnjo z gorskimi kolesi po Prlekiji – iskanje razgledov s pomočjo navigacije. Namen prireditve je temeljil na spoznavanju naravnih in turističnih znamenitosti Prlekije, trasa pa je potekala predvsem po stranskih poteh in makadamih Prlekije.
Kolesarji so se po neoznačeni trasi gibali s pomočjo navigacijskih naprav, dolžina prog je bila cca. 25 in 50 km, kolesarji pa so bili razdeljeni v tri skupine (hitra, srednja in počasnejša).
Po vožnji so se kolesarji, ki se jih je zbralo koli 30, družili ob pijači in jedači, sledila pa je še delavnica na temo priprave kolesarja.
Po vožnji so se kolesarji, ki se jih je zbralo koli 30, družili ob pijači in jedači, sledila pa je še delavnica na temo priprave kolesarja.
Več v šport
Kultura in izobraževanje
ŠILA 2025/26: Pokal državnih prvakov se po dveh letih vrača na GFML!
Kultura in izobraževanje
Izšla je nova knjižica Srečka Pavličiča z naslovom Baron Ignac in lükov türen
Kultura in izobraževanje


