petek, 23. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Zabava z ansamblom Opoj in Tanjo Žagar do jutranjih ur

Ob dvajseti obletnici Folklorne skupine Babinci so pripravili pestro dogajanje, ansambel Opoj in Tanja Žagar sta publiko zabavala do jutranjih ur

Zabava z ansamblom Opoj in Tanjo Žagar do jutranjih ur
Zabava z ansamblom Opoj in Tanjo Žagar do jutranjih ur

Minuli konec tedna, v petek 11. in soboto 12. maja, je bilo v Babincih veselo, saj so ob dvajseti obletnici Folklorne skupine Babinci, folklorniki v sodelovanju s TKD Babinci pripravili pestro dvodnevno dogajanje. Že v petek so na prizorišču pred gasilskim domom imeli DJ večer z glasbenimi željami za stare in mlade, v soboto pa je potekala osrednja proslava s 7. Folklornim festivalom Prlekije, kjer so obeležili 20 let delovanja babinske folklorne skupine ter podelitvijo Maroltovih značk.

V Babincih obeležili 20 let folklore

Zvečer pa je sledil še nastop narodno zabavnega ansambla Opoj ter pevke Tanje Žagar s skupino Avantura, kateri so poskrbeli za zabavo do jutranjih ur.

Foto: Sara Vinkovič