Mura pred pričetkom PLTS visoko premagala Ljutomer

Prlekija-on.net, torek, 17. julij 2018 ob 18:48
Avto Rajh Ljutomer - NŠ Mura

V torek, 16. julija, se je Avto Rajh Ljutomer na domačem igrišču v tretji pripravljalni tekmi pomeril z murskosoboško NŠ Mura, ki bo v novi sezoni igrala v Prvi ligi Telekom Slovenije. To je bila tudi zadnja pripravljalna tekma za Muro, ki v soboto pričenja z nastopi v prvi ligi. Prvi njihov nasprotnik bo Triglav.

Izid po prvem polčasu je bil 0:1, v drugem polčasu pa je Mura v ljutomersko mrežo spravila še osem žog.

Za Muro so zadeli v 18. minuti Žiga Kous, v 58. Aleksandar Bošković, v 68. Rok Sirk, v 72. Nino Kouter, v 74. Luka Bobičanec, v 79. drugič Rok Sirk, v 80. Mihael Rebernik, v 83. drugič Luka Bobičanec ter v 84. minuti drugič Nino Kouter.

Mura se tako iz Ljutomera vrača z visoko zmago z 0:9.