Ljutomer doživel polom proti Dravinji

Oba vratarja Ljutomera sta prejela po štiri gole, končni rezultat je bil 2:8

Prlekija-on.net, sobota, 12. oktober 2019 ob 19:53
Avto Rajh Ljutomer

V soboto, 12. oktobra, je v Ljutomeru bil odigran 8. krog 3. SNL - vzhod 2019/2020, kjer sta se pomerili domača ekipa Avto Rajh Ljutomer in Dravinja. Ljutomer je že po pol ure zaostajal s 4:0, kar je bil tudi rezultat ob polčasu. Za goste so zadeli Blaž Brglez v 5. in 14. minuti ter Žiga Čakš v 15. in Žan Ramšak v 30. minuti.

Po polčasu je domači trener zamenjal vratarja, a je Ljutomer tudi v drugem polčasu prejel štiri gole, ob tem pa so uspeli dvakrat tudi zadeti. Ramšak je za 5:0 zadel v 50. minuti, Andrej Lotrič je v 56. minuti rezultat znižal, v 66. in 72. minuti je ponovno dva gola dosegel Brglez, v 81. minuti je tretjič zadel Ramšak, končni rezultat 2:8 pa je v 84. minuti postavil Gregor Fink z avtogolom.

Ljutomer je od 38. minute naprej igral tudi z igralcem manj, saj je Primož Panič prejel rdeči karton. Pri Ljutomeru je tudi sicer manjkalo nekaj igralcev iz standardne prve postave.

Avto Rajh Ljutomer - Dravinja 2:8 (0:4)
80 gledalcev; Lotrič 56., Fink 84. (ag); B. Brglez 5., 14., 66., 72., Čakš 15., Ramšak 30., 50., 81.

Avto Rajh Ljutomer: Samo Karlovčec (46./Benjamin Grubić), Nino Bertalanič. Matej Virag, Tomaž Kramar, Andrej Lotrič (69./Žiga Zelko), Luka Nemec, Alen Brumen, Jožek Cener (69./Primož Kristl), Domen Žižek, Dejan Kociper, Primož Panič. Trener: Boštjan Zemljič

Dravinja: Gregor Fink, Jan Jernejšek, Žan Ramšak, Davorin Gosak, Žiga Čakš (78./Tomo Kotnik), Blaž Kolar, Blaž Brglez (78./Jan Poljanec), Andraž Kolar (55./Žiga Brumec), Anej Kolar (69./Florjan Vidmar Brdnik), Tadej Gaber, Tilen Brglez (55./Timotej Černec). Trener: Brane Vodopivec