KMN Tomaž Šic bar sezono končal na petem mestu

Zadnja tekma je bila odigrana v športni dvorani Burja v Škofijah pri Kopru proti ekipi KMN Bronx Škofije in se je končala neodločeno z rezultatom 5:5

Ivan Trunk, ponedeljek, 9. marec 2020 ob 08:16
KMN Bronx Škofije - KMN Tomaž Šic bar

V petek, 6. marca, se je ekipa KMN Tomaž Šic bar skupaj z navijači podala na zadnjo tekmo, 18. krog 1. Slovenske Futsal lige in sicer k gostujoči ekipi KMN Bronx Škofije. Tekma je bila odigrana v športni dvorani Burja v Škofijah pri Kopru in se je končala neodločeno z rezultatom 5:5.

V prvem polčasu je v 13. minuti je zadela ekipa KMN Tomaž Šic bar, v 17. minuti pa domača ekipa, tako da se je prvi polčas končal neodločeno 1:1. V drugem polčasu je postala tekma hitrejša in bojevita saj je vsaka stran zadela po štirikrat. Obe ekipi sta imeli še nekaj priložnosti ampak jim ni uspelo zadeti, tako se je tekma končala z rezultatom 5: 5.

Ekipa KMN Tomaž Šic bar je končala to sezono tekmovanja v 1. Futsal ligi na 5. mestu in bo tako tudi v sezoni 2020/2021 igrala v 1. Slovenski futsal ligi.

KMN Bronx Škofije - KMN Tomaž Šic bar 5:5 (1:1)
0:1 Rednak (13.), 1:1 Bojkić (17.), 2:1 Bojkić (22.), 3:1 Ličen (27.), 3:2 Senekovič (29.), 4:2 Stanišič (32.), 4:3 Vindiš (32.), 4:4 Klajnšek (33.), 4:5 Senekovič (38.) in 5:5 Bojkić (39.).