Andrej Gorjak postal državni prvak v elektronskem pikadu

S tem je še dodatno potrdil uvrstitev v državno reprezentanco Slovenije

Dejan Razlag, torek, 29. marec 2011 ob 11:55
Andrej Gorjak na podelitvi priznanj Naj športnik leta 2010

Športnik leta 2010, Športne zveze Ljutomer, Andrej Gorjak, je ta vikend v Nemčavcih pri Murski Soboti nastopal na državnem prvenstvu v elektronskem pikadu, ki ga je organizirala Pikado zveza Slovenije. Andrej, ki prihaja iz Ivanjkovec je v zgodnjih nedeljskih urah postal državni prvak. S tem je še dodatno potrdil uvrstitev v državno reprezentanco Slovenije, ki bo letos zastopala barve Slovenije konec maja v Španiji na Evropskem prvenstvu.

Andrej je kapetan ekipe TOP-GUN pri Športnem društvu Strelec Grlava, s katerim je lani osvojil tretji zaporedni naslov državnih prvakov, na evro ligi državnih prvakov je z ekipo TOP-GUN osvojil peto mesto, na državnem prvenstvu posameznikov pa je osvojil 3. mesto. Bil je član in kapetan reprezentance Slovenije, ki je na Evropskem prvenstvu lani v Švici osvojila 2. mesto.