Črna kronika
Trije avstrijski kolesarji so se splazili pod zapornico ter odkolesarili v notranjost naše države
Splazili so se pod zapornico na prehodnem mestu, kjer ni mejnega prehoda, za to pa niso imeli ustreznih dovoljenj. Po prehodu so odkolesarili v notranjost naše države.

Sinoči so policisti opazili, da so trije kolesarji, državljani Avstrije, na območju PP Ormož iz Hrvaške nedovoljeno vstopili v Slovenijo. To so storili tako, da so se splazili pod zapornico na prehodnem mestu, kjer ni mejnega prehoda, za to pa niso imeli ustreznih dovoljenj. Po prehodu so odkolesarili v notranjost naše države.
Policisti so vse tri prijeli in oglobili.
Več v črna kronika
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Simfonija okusov spomladanskih jedi in svežih vin na SŠGT Radenci
Kultura in izobraževanje
Velike zgodbe OŠ Cvetka Golarja Ljutomer zaživele na filmskem platnu
Kultura in izobraževanje
Uspešen zaključek bralne značke na OŠ Cvetka Golarja Ljutomer
Kultura in izobraževanje



