Tija Janžekovič postala državna prvakinja v športnih borbah - kumite

Ker so karantene dodobra zdesetkale ekipo Karate Ljutomer, so se prvenstva udeležili samo trije člani kluba. Hannah-Vela Rauter je osvojila 2. mesto, Nick Škoflanc pa 7.

Prlekija-on.net, sobota, 2. oktober 2021 ob 18:19
Tija Janžekovič

V soboto, 2.oktobra, je v Slovenskih Konjicah potekalo Državno mladinsko prvenstvo do 21 let v karateju. Ker so karantene dodobra zdesetkale ekipo Karate Ljutomer, so se prvenstva udeležili samo trije člani kluba. Od doma sta pesti stiskale Taja Plohl in Nuša Janžekovič.

V športnih borbah - kumite, kadetinje -54kg, si je Tija Janžekovič priborila 1. mesto in s tem naslov državne prvakinje.

Hannah-Vela Rauter je v kategoriji športne borbe - kumite, mlajše kadetinje -50kg, klonila v finalu in osvojila 2. mesto in naslov državna viceprvakinja.

Nick Škoflanc pa je v močni konkurenci športne borbe - kumite, mladinci +76kg, osvojil 7. mesto.

Naši mladi borci so se po dobrih petih mesecih brez tekem, borili in kosali s tekmeci več kot vrhunsko, zato čestitke vsem v klubu Karate Ljutomer.