Črna kronika
Vozilo končalo v gozdu na strehi, voznik zapustil kraj nesreče
Osebno vozilo je zapeljalo s cestišča v bližnji gozd in se prevrnilo na streho.

V nedeljo, 9. oktobra, ob 4.09 je v naselju Senčak pri Juršincih, občina Juršinci, osebno vozilo zapeljalo s cestišča v bližnji gozd in se prevrnilo na streho.
Gasilci PGD Ptuj so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator, postavili vozilo na kolesa in razsvetljevali kraj dogodka, da so lahko policisti opravili pregled kraja nesreče.
Voznik je do prihoda gasilcev in policije zapustil kraj nesreče.
Objavil/a 112 PTUJ dne Nedelja, 09. oktober 2022
Da so izvlekli vozilo, so morali podreti in razžagati nekaj dreves
S tem so omogočili vlečni službi izvlek osebnega vozila iz gozda na vozišče.
Več v črna kronika
Gospodarstvo
Telemach gradi digitalno prihodnost – tudi pri vas
Kultura in izobraževanje
Splošna knjižnica Ljutomer vabi otroke na pester poletni program
Kultura in izobraževanje
ZD Ljutomer že tretjič z nazivom »Moj zdravnik«
Kultura in izobraževanje



