petek, 23. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

V prometni nesreči zaradi hudih poškodb umrl voznik kolesa z motorjem

Prijeli so tudi 9 tujcev pri nedovoljenem vstopu v našo državo.

Prometna nesreča
Prometna nesreča

V nedeljo so policisti na območju PU Murska Sobota obravnavali eno prometno nesrečo, pet kaznivih dejanj, eno kršitev javnega reda in miru, eno poškodbo vozila na parkirišču, tri primere povoženja divjadi ter prijeli 9 tujcev pri nedovoljenem vstopu v našo državo.

V prometni nesreči, ki se je zgodila v nočnem času v Bogojini, je zaradi hudih poškodb umrl voznik kolesa z motorjem.

Na področju kriminalitete so obravnavali štiri tatvine in eno kaznivo dejanje nasilja v družini.

Javni red in mir je bil kršen v zasebnem prostoru.

Vsi tujci, ki so bili prijeti pri nedovoljenem vstopu v našo državo, so zaprosili za azil in bodo po končanem postopku odpeljani v azilni dom.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes izvajali na območju policijske postaje Gornja Radgona.

Prometna nesreča

Mopedist trčil v prometni znak za označevanja otoka, padel po vozišču in na kraju umrl

Po do sedaj zbranih podatkih se je 35-letni voznik mopeda vozil po sredini vozišča in tako zapeljal na prometni otok, ki se nahaja na sredini regionalne ceste.