Črna kronika
Policisti iščejo 42-letnika, ki je odšel peš od doma
Nazadnje je bil opažen 26. januarja okrog 6.30, ko je peš odšel od doma.

Policisti PP Šentilj obravnavajo pogrešanje 42-letnega R. P. iz Kozjaka nad Pesnico. Nazadnje je bil opažen 26. januarja okrog 6.30, ko je peš odšel od doma v smeri proti Zgornji Kungoti.
Vse, ki bi karkoli vedeli o pogrešani osebi naprošajo, da to obvestite na številko 113.
Ker je zadeva zaključena, smo iz medija umaknili fotografijo in osebni opis.
Policija preklicala iskanje, pogrešanega so našli
Policisti so sporočili, da so našli pogrešanega. Najdeni je bil živ.
Več v črna kronika
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Festival Kresni Lotmerk 2026 – pet dni kulture, tradicije in ustvarjalnosti v Ljutomeru
Kultura in izobraževanje
Vabljeni na letni koncert Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer
Gospodarstvo
Telemach gradi digitalno prihodnost – tudi pri vas
Kultura in izobraževanje
Splošna knjižnica Ljutomer vabi otroke na pester poletni program
Kultura in izobraževanje



