Odlični rezultati judoistov, Patrik Vojsk državni prvak

Na Državnem prvenstvu v judu za U-15 in U-20 so prleški judoisti dosegli odlične rezultate

Prlekija-on.net, ponedeljek, 9. april 2012 ob 09:26
Patrik Vojsk v zmagoviti akciji

Na Državnem prvenstvu za mladinke in mladince, ki je potekala v soboto, 7. aprila, na Ravnah na Koroškem, je nastopilo 134 tekmovalcev iz slovenskih klubov. Od prleških judoistov je naslov državnega prvaka osvojil Patrik Vojsk v kategoriji do 81 kg.

Betina Ivajnšič je v kategoriji do 70 kg osvojila drugo mesto, Žiga Šendlinger v kategoriji do 55 kg in Narsej Lackovič v kategoriji do 81 kg pa tretje mesto.

Tekmovali so še Hana Prelog in Gregor Ivajnšič, ki sta osvojila 9. mesto ter Jure Lah, ki je ostal brez uvrstitve.

Na Državnem prvenstvu starejših deklic in dečkov pa je nastopilo 144 tekmovalcev. Od prleških judoistov je
drugo mesto osvojil Uroš Vozlič v kategoriji do 50 kg.

Nastopili so še Alen Tibaut v kategoriji do 73 kg, ki je osvojil 5. mesto ter Marko Halas in Benjamin Bratinščak, ki sta ostala brez uvrstitve.