Črna kronika
V trčenju sta se poškodovali dve osebi
V naselju Koračice, občina Sveti Tomaž, sta trčili osebni vozili.
Prometna nesreča
Kot smo že poročali, je v soboto, 16. maja, dopoldan prišlo do prometne nesreče. V naselju Koračice, občina Sveti Tomaž, sta trčili osebni vozili.
Gasilci PGD Ormož so zavarovali kraj dogodka in počistili posute iztekle motorne tekočine v dolžini okoli 100 m, reševalci pa so oskrbeli dve poškodovani osebi.
Cesta je bila nekaj časa popolnoma zaprta.
Zaradi prometne nesreče popolna zapora ceste
Po naših neuradnih podatkih sta dve vozili čelno trčili.
Več v črna kronika
Kultura in izobraževanje
Simfonija okusov spomladanskih jedi in svežih vin na SŠGT Radenci
Kultura in izobraževanje



