Črna kronika
Moški umrl, ko se je poškodoval med delom z delovnim strojem
Policisti so v ponedeljek bili obveščeni o delovni nesreči moškega, ki je na kraju umrl.

Iz PU Maribor so sporočili, da so policisti v ponedeljek bili obveščeni o delovni nesreči moškega iz okolice Majšperka. Moški je umrl, ko se je poškodoval med delom z delovnim strojem.
Po prvih informacijah je tuja krivda pri tem izključena.
Preberite tudi
Kultura in izobraževanje
Dominik Trstenjak prejemnik priznanja Inženirska iskra 2026
Gospodarstvo
Prenova ZD Ljutomer bo cenejša od predvidene
Kultura in izobraževanje




