Huda nesreča pri delu s traktorjem, moškega odpeljal helikopter
Policisti so zasegli tudi tri kolesa z motorjem in obravnavali devet kaznivih dejanj, med njimi več primerov poškodovanja tuje stvari, vlom in ponarejanje denarja.

Policisti na območju PU Murska Sobota so v preteklem dnevu obravnavali devet kaznivih dejanj, pet prometnih nesreč, deset kršitev javnega reda in miru, sedem primerov povoženja divjadi in nesrečo pri delu.
S področja kriminalitete so obravnavali tatvino, grožnjo, vlom, goljufijo, štiri primere poškodovanja tuje stvari in ponarejanje denarja.
Javni red in mir je bil kršen petkrat v zasebnem prostoru in petkrat na javnem kraju. Kršitelji so se ob intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.
Na področju prometne varnosti so zaradi kršitev cestno prometnih predpisov zasegli tri kolesa z motorjem. Obravnavana je bila prometna nesreča z lahkimi telesnimi poškodbami in štiri prometne nesreče, kjer je nastala zgolj materialna škoda.
Ob 14:27 uri so policisti bili obveščeni o nesreči pri delu v Otovcih. Ugotovljeno je bilo, da se je moški poškodoval pri delu s traktorjem v gozdu. Zaradi hudih telesnih poškodb je bil s pomočjo helikopterja odpeljan v bolnišnico.
Meritve hitrosti z radarjem bodo danes pogostejše na območju celotne policijske uprave.


