Ljutomer premagal Štore

Avto Rajh Ljutomer - Kovinar Štore 2:1 (1:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 7. oktober 2012 ob 00:20
Ljutomer je dosegel drugo domačo zmago

Avto Rajh Ljutomer je v 7. krogu 3. SNL - vzhod dosegel drugo domačo zmago. V soboto, 6. oktobra je na domačem igrišču gostil ekipo Kovinar Štore ter zmagal z rezultatom 2:1. Po nepopolnem sedmem krogu je Ljutomer na petem mestu prvenstvene lestvice.

Ljutomer je vodil že po prvem polčasu. V 18. minuti je domače v vodstvo povedel Tadej Vogrinec. Na začetku drugega polčasa so gostje izenačili, ko je v 48. minuti zadel Liridon Fazliu. Zmago je Ljutomeru zagotovil Alen Leben, pet minut pred koncem.

Kot zanimivost, glavni sodnik na tekmi je bila Tanja Subotić iz Ljubljane.

200; Vogrinec 18., Leben 85.; Fazliu 48.

Trener Josip Piskač je na zelenico poslal enajsterico: Mlinarič, Novak, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Karić, Grizold, Smolkovič, Vogrinec, Fasvald in Leben, v drugem polčasu pa so zaigrali še Munda, Panič in Majerič.

Malečnik - Odranci 2:1 (1:1)
Čarda - Tromejnik G-Sukič 2:1 (1:0)
Zreče - Šmarje pri Jelšah 1:1 (1:0)
Rakičan - Farmtech Veržej 07.10.12 ob 10.30
Grad - Aha Emmi Bistrica 07.10.12 ob 16.00
Agroservis Beltinci - Koroška Dravograd 07.10.12 ob 16.00

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre ter odločilni gol Ljutomera za zmago.