Ljutomer do točke v zadnjih minutah

Avto Rajh Ljutomer - ŠNK Bakovci 1:1 (0:1)

Prlekija-on.net, sobota, 26. september 2015 ob 19:00
Avto Rajh Ljutomer - ŠNK Bakovci

V soboto, 26. septembra, se je Avto Rajh Ljutomer v 6. krogu 3. SNL - vzhod sezone 2015/2016, pomeril z ekipo ŠNK Bakovci. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1.

V prvem polčasu si je Ljutomer pred okoli 100 gledalci, priigral kar nekaj priložnosti, a jim ni uspelo zadeti. To pa je uspelo gostom, ki so v 38. minuti povedli. Zadel je Alen Brumen, ki je še lansko leto igral za Ljutomer.

Drugi polčas ni prinesel sprememb vse do zadnjih minut, ko je v 89. minuti za neodločen rezultat zadel Nino Novak, ki je v igro vstopil pol ure prej.

Ostale tekme 6. kroga, bodo odigrane v nedeljo. V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre v prvem polčasu ter gol Brumna.

100; Novak 89.; Brumen 38.

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Bogdan, Podgorelec (53./Munda), Kristl, Lotrič, Kardinar, Rakovec (59./Novak), Markovič, Semenič (53./Jelen), Kocuvan, Panič

ŠNK Bakovci: Litrop, Brumen, Kodba, Žido, Madon, Kreft, Kotnik, Nemec (72./Vöröš), Korpič, Buzeti, Vok