Brez točk proti zadnjeuvrščeni Nafti

Avto Rajh Ljutomer - Nafta 1903 0:1 (0:1)

Nina Blagovič, ponedeljek, 23. november 2015 ob 09:23
Avto Rajh Ljutomer - Nafta 1903

V zadnjem krogu jesenskega dela, 3. SNL - vzhod lige so Avto Rajh Ljutomer doma odigrali tekmo z ekipo iz Lendave Nafto 1903. Očitno so se tokrat Lendavčani maščevali za poraz, ki so ga doživeli v prvem krogu ravno proti Ljutomeru, in so se domov vrnili s sicer minimalno zmago, 1:0.

V prvem polčasu so gostje pokazali boljšo igro kot domači. Povedli so v 34. minuti z golom Igorja Bedoja in vodstvo zadržali vse do konca tekme. Ljutomerčani so v drugem polčasu sicer pokazali boljšo igro kot v prvem, a na žalost niso dobili prave priložnosti za gol.

Domači nogometaši tako na zimski odmor odhajajo s petimi zmagami in porazi ter s štirimi neodločenimi tekmami. V spomladanski del sezone pa bodo štartali s sedmega mesta lestvice in z 19 točkami, ekipa Nafte pa bo prezimila na dnu z 8 točkami.

150; Bedo 34.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan (70./Novak), Bertalanič, Kristl, Piberčnik, Lotrič, Munda, Kardinar (59./Panič), Markovič, Semenič, Kocuvan

Nafta 1903: Kovačić, Vida, Tomašek, Kleiderman (89./Katančić), Bedo, Tarandek, Pozsgai, Vöröš, Zagorec, Šakušić (88./Horvat Š.), Horvat M.

ŠNK Bakovci - Črenšovci 1:0 (0:0)
ND Lušt Beltinci - Čarda 3:1 (1:0)
Polana - Turnišče 1:0 (0:0)
Grad - Tromejnik G-Sukić 0:1 (0:1)
NŠ Mura - Odranci 3:0 (1:0)
Lesoplast Križevci - Rakičan Metropol Kav. 1:0 (1:0)